Соціальна крамниця-майстерня «Надія»

Соціальна крамниця-майстерня «Надія»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2181
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 20,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 63,33

Локація
м. Дрогобич


Дати реалізації
Травень – серпень 2021


Бюджет
66 250 грн

Про що цей проєкт?
Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів «Надія» працює з дітьми та молоддю з інвалідністю різних вікових категорій. Для успішної соціалізації молодим людям потрібна трудотерапія, але реалізувати себе в праці не завжди виходить. Через це, як правило, вони  залишаються в самоізоляції, переживають депресивні стани.

Для часткового подолання цієї ситуації в Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» були створені майстерні, де започатковано виготовлення свічок, мила, еко-сумок та іншої сувенірної продукції і вони успішно працюють. Але немає системної можливості для реалізації виробленого.

Тому мета проєкту – створити умови для зайнятості молодих людей з інвалідністю, їх соціалізації та реалізації продукції, виготовленої у майстерні громадської організації.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо провести дев’ять навчальних, мотиваційних, практичних тренінгів, конкурс та відкриття крамниці-майстерні:
1) Тренінгові курси для молодих людей з інвалідністю-бенефеціарів проєкту;
2) Конкурсний відбір серед молодих людей з інвалідністю для їхньої зайнятості відповідно до можливостей та працевлаштування;
3) Урочисте відкриття соціальної крамниці-майстерні.

Чого плануємо досягти?
В результаті реалізації проєкту буде відкрито крамницю-майстерню, проведено дев’ять навчальних, мотиваційних, практичних тренінгів, підготовлено та працевлаштовано вісім молодих людей з інвалідністю, покращиться морально-психологічний стан та матеріальне становище молодих людей з інвалідністю.

Що буде далі?
У подальшому ми плануємо, що крамниця-майстерня продовжить функціонувати, розширюватиметься асортимент виробів, які виготовлятимуться в майстерні, буде можливість залучати до роботи все більшу кількість членів організації, а структури міста (бізнес, місцеве самоврядування, приватні підприємці та індивідуальні громадяни) робитимуть замовлення на виготовлення іменних, тематичних та презентаційних виробів в майстернях.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2181 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 20,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 63,33

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту