Швидше, вище, сильніше!

Швидше, вище, сильніше!

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2651
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 24,31
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,66
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 67,97

Локація
с. Хлопчиці

Дати реалізації
квітень – вересень 2021 року

Бюджет
47 529 грн

Про що цей проєкт?
У центрі села Хлопчиці є майданчик із тренажерами. Проте цим майданчиком майже не користуються, бо він знаходиться у неналежному стані – поламана огорожа, з якої стирчать дроти, відсутність твердого покриття.

Мета проєкту – створити безпечне, комфортне і зручне середовище для занять на тренажерах для різновікової молоді сіл Хлопчиці та Долобів шляхом впорядкування його території та проведенням показових навчально-тренувальних занять на тренажерному майданчику задля популяризації спорту та фізичної активності. 

Що плануємо робити?

В межах проєкту плануємо провести три групові навчально-показові заняття на тренажерах, а також розповсюдити пам’ятки «Тренування – з чого почати?».

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні реалізація цього проєкту покращить інфраструктуру центра села Хлопчиці, тренажерний майданчик набере якісно нового вигляду. Шляхом проведення навчальних занять на тренажерах буде популяризуватися рухова активність та спорт серед членів громади. Молодь та літні люди матимуть альтернативу проведення дозвілля.

На глобальному рівні це буде позитивний приклад реалізованого проєкту, він стане мотиватором для участі у інших соціальних проєктах, сформується спільнота молоді, що особистим прикладом пропагуватиме здоровий спосіб життя серед мешканців сіл, налагодиться співпраця та довіра між членами громади, органами влади, впевненість у власних силах та здібностях.

Що буде далі?
Після завершення реалізації проєкту збільшена вартість тренажерного майданчика перейде на баланс виконавчого комітету Рудківської міської ради. У перспективі цільова аудиторія проєкту на громадських засадах слідкуватиме за матеріальним станом тренажерного майданчика, його комфортом та безпекою.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2651 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 24,31 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,66 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 67,97

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту