Танцювальний зал «Барвінок»

Танцювальний зал «Барвінок»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2268
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 20,79
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,40
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 61,19

Локація
с. Скоморохи

Дати реалізації
травень – серпень 2021 року

Бюджет
90 000 грн

Про що цей проєкт?
Народний аматорський хореографічний колектив «Барвінок» – це багаторазовий учасник та переможець обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Але немає змоги створити повноцінний, комфортний танцювальний зал для нього. Наявне приміщення, де проводить репетиції колектив, потребує ремонтних робіт, встановлення опалення, закупівлі та встановлення хореографічних станків та дзеркал. 

Мета проєкту – сприяти професійним заняттям хореографією дітей та молоді сіл Скоморохи, Перетоки, Ромош, шляхом створення танцювального залу для хореографічного колективу «Барвінок».

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проводити репетиції та хореографічні заняття народного аматорського хореографічного колективу «Барвінок», а також святкові концерти.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні реалізація проєкту дасть змогу створити умови для розвитку хореографічної, творчої, спортивної, мистецької, громадянської активності дітей та молоді. На глобальному рівні – зменшиться відсоток дітей та молоді, що вживатимуть алкоголь, наркотики, тютюн. Проєкт стане прикладом для наслідування та створення танцювальних залів в усіх громадах України.

Що буде далі?
Після завершення проєкту хореографічний колективи і надалі використовуватимуть приміщення для вдосконалення своєї хореографічної майстерності та навчатимуться новим хореографічним постановкам, які демонструватимуть в Україні та за кордоном.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2268 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 20,79 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,40 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 61,19

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту