Сокальський велопаркінг

Сокальський велопаркінг

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1813
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,62
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,66
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 70,28

Локація
м. Сокаль

Дати реалізації
травень – жовтень 2021 року

Бюджет
39 460 грн

Про що цей проєкт?
У м. Сокаль велика кількість людей використовують велосипед як засіб пересування, але облаштованих місць для паркування велосипедів не вистачає. Це створює незручності як для самих велосипедистів, так і для пішоходів, оскільки власники велосипедів змушені паркувати велосипеди де прийдеться. Моніторинг показав, що адекватна кількість паркомісць – хоча би 50 паркомісць у соціально важливих місцях. Ще однією важливою проблемою є те, що велосипед, який припаркований неправильно, може стати легкою здобиччю злочинців. 

Мета проєкту – встановити велопарковки та провести серію вело-заходів, щоб забезпечити велосипедистам можливість зручно та безпечно паркувати велосипеди, популяризувати використання еко-транспорту на території міста Сокаль та між його жителями.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести серію велозаходів, а саме:
1) Велоквест «Знайди захисний жилет»; 
2) Велопробіг містом;
3) Проведення п’яти лекцій у школах м.Сокаль на тему «Велосипед – екотранспорт майбутнього. Яка твоя думка?». 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні реалізація проєкту покращить інфраструктуру міста. За рахунок збільшення місць для паркування збільшиться кількість велосипедистів, відбудеться зниження соціальної напруги. Також знизиться кількість злочинів пов'язаних із крадіжками велосипедів. Збільшення кількості велосипедистів призведе до зниження кількості вихлопів від автомобільного транспорту. 

На глобальному рівні зросте рівень екокультури серед жителів Сокальщини, буде пропагуватись активний та здоровий спосіб життя серед молоді міста, а велопарковкиі служитимуть протягом довгого періоду.

Що буде далі?
Після завершення проєкту планується запровадити щорічний велопробіг містом Сокаль та його околицями. Плануємо надалі монетизувати проєкт за допомогою платформ для краудфандингу, хочемо збільшити кількість велопарковок біля кожного навчального та соціально важливого закладу чи організації міста та поширити використання велосипедів як екологічного та корисного для здоров’я виду транспорту.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1813 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,62 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,66 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 70,28

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту