БібліоРозділля

БібліоРозділля

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2910
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 26,68
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 44,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 71,01

Локація
смт Розділ

Дати реалізації
квітень – вересень 2021 року

Бюджет
97 840,99 грн

Про що цей проєкт?
У селищі Розділ та селі Березина немає бібліотеки для дітей. У дітей шкільного віку немає місця для проведення дозвілля у позаурочний час, вони не мають чим зайнятися.

Мета проєкту – створити креативний простір на базі бібліотеки в приміщенні школи селища Розділ для дітей 7–17 років задля проведення їх якісного дозвілля: читання, зустрічей та майстер-класів.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести офіційне відкриття бібліотеки для дітей, а також заходи за участі місцевих письменників та музичних гуртків: 
1) Креативний захід з настільних ігор для дітей 1–4 класів «Маленькі долоньки»;
2) Творчі зустрічі з:
– артистом, співаком Зеновієм Гучком;
– письменником, літератором Іваном Павлюком;
– народознавицею, поетесою, народною майстринею Ольгою Березою;
– головою громадської організації «Скіф», координатором міжнародного благодійного фонду з роботи з дітьми-сиротами, членом правління Федерації з флорболу Олегом Павлишиним.
3) Майстер-класи:
– з виготовлення ляльки-мотанки;
– з виготовлення виробів із бісеру, писанкарства, малюнку на склі.
4) Вечір пам’яті загиблих героїв мешканців сел. Розділ та с. Березина;
5) Вечір-зустріч із старостою сел. Розділ.

Чого плануємо досягти?
Діти шкільного віку матимуть місце для нового творчого розвитку, спілкування, слідкування за новинками літератури та мистецтва. Підвищиться рівень знань дітей та їх культурний рівень, зменшиться кількість правопорушень вчинених неповнолітніми завдяки тому, що діти не будуть без діла тинятися вулицями і потрапляти під негативний вплив. З’явиться мотивація для інших сіл, щоби перетворювати існуючі бібліотеки у креативні простори.

Що буде далі?
Бібліотека функціонуватиме постійно, тут проводитимуться заходи для дітей постійно. Ми доповнюватимемо простір новими виданнями як за кошти міського бюджету, так і за кошти спонсорів. Новороздільська міська рада долучиться до фінансування проєкту. Також рада сплачуватиме комунальні послуги бібліотеки та заробітну плату бібліотекаря.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2910 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 26,68 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 44,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 71,01

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту