Побут(и)тут – культурний центр в селі

Побут(и)тут – культурний центр в селі

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 413
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,79
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 56,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 59,79

Локація
смт Підкамінь

Дати реалізації
травень – вересень 2021 року


Бюджет
100 659,65 грн

Про що цей проєкт?
Сільські діти після школи не мають сучасного культурного дозвілля. Діти бігають в закинуте приміщення на території школи, розбивають шиби, не мають місця, де можна прийти посидіти, пограти в настільні ігри і дізнатись щось нове. Основною проблемою є те, що ми не маємо незалежного місця для проведення наших заходів. Ми хочемо працювати вільно і незалежно разом із нашою громадою.

Мета проєкту – створити культурно-туристичний центр для проведення якісного дозвілля учнівської молоді та позитивних змін громади села Підкаменя протягом літа 2021.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо:
– Облаштувати культурний центр;
– Провести серію культурно-розважальних заходів (кінопокази та вечори настільних ігор в кімнаті вільного простору культурно-туристичного центру);
– Сформувати експозицію музею (зібрати старожитності за допомоги школярів та провести лекції про правильність облаштування музейної експозиції від Ігоря Букало);
– Провести відкриття музейної частини;
– Забезпечити велоінклюзію та організувати експедиції (велопокатушки та створення велопарковки);
– Провести художню виставку творчості Олесі Гудими;
– Створити художній мурал у селищі;
– Провести серію творчих майстер-класів (малювання на каменях, створення соціальних колажів, виготовлення свічок, пошиття та розмальовування еко-сумок та подушок, ліплення виробів з глини);
– Провести буккросинг із книжковою блогеркою Анею Дубиною;
– Акустичний рейв під каменем;
– FamilyFest (безалкогольний фестиваль-пікнік для школярів та їхніх батьків).

Чого плануємо досягти?
Створення центру буде каталізатором для культурного життя мешканців нашого селища, а насамперед для шкільної молоді як альтернатива проведення власного дозвілля. Заходи в межах нашого проєкту активізують молодь, запропонують нові цікаві формати та змотивують створювати схожі заходи самостійно.

Проєкт нестиме позитивні зміни в селище як інфраструктурні (велопарковки, мурал, музей як туристичний центр, відновлення занедбаних історичних цінностей) так і туристичні (збільшення туристів, охоплення в соціальних мережах, контент для висвітлення Підкаменя).

Що буде далі?
Ми плануємо стати повноцінним комунальним закладом і продовжувати працювати зі шкільною молоддю, а також підтримувати тих студентів, які вже стали частиною нашого проєкту в шкільному віці.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 413 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,79 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 56,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 59,79

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту