Проєкт підтримки для малозабезпечених «Helpbox»

Проєкт підтримки для малозабезпечених «Helpbox»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 3272
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 45,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 75,00

Локація
Оброшинська ТГ

Дати реалізації
2021 рік

Бюджет
40 140 грн

Про що цей проєкт?
Оброшинська громада є  молодою громадою, що була утворена восени 2020 року. До моменту створення ТГ соціальна робота проводилась силами районного відділу соціального захисту, в якого бракувало ресурсів, щоб охопити всіх потребуючих. Після створення ТГ функції соціального захисту були передані місцевому відділу соціальної роботи, що дало початок активній співпраці волонтерів та громадських організацій з місцевою владою.

Мета проєкту – поглибити співпрацю з місцевим відділом соціальної роботи шляхом закупівлі та встановлення двох боксів для збору вживаного одягу та 30 ящиків для збору продуктів харчування довготривалого зберігання. Плануємо формувати соціальні набори та разом з відділом соціальної роботи забезпечувати ними соціально-вразливі верстви населення.

Що плануємо робити?
Закупити два бокси для збору вживаного одягу і взуття та 30 пластмасових ящиків для збору продуктів харчування, а потім встановити їх у людних місцях та у супермаркетах;
– Провести «акції» збору продуктів харчування до великих свят таких як Різдво, Великдень, День убогого, День Незалежності України та інших;
– Хід реалізації проєкту та його результати висвітлити в районній газеті, на офіційному сайті Оброшинської сільської ради та на сторінці фейсбук.

Чого плануємо досягти?
Ми закупимо та встановимо два бокси для збору вживаного одягу і взуття та 30 ящиків для збору продуктів тривалого терміну зберігання. Близько 160 потребуючих осіб отримають соціальні пакети. Близько 7 000 мешканців Оброшинської територіальної громади дізнаються про ініціативу ГО «Наш простір дії».
 

Що буде далі?
Закуплені бокси та ящики ми будемо регулярно використовувати для проведення акцій збору продуктів харчування та вживаного одягу і взуття. Проводити такі «акції» для потребуючих плануємо мінімум чотири рази на рік. Термін експлуатації боксів для збору вживаного одягу та взуття становить три роки, пластмасові ящики зроблені з якісної та міцної сировини. Тому ящики ми плануємо використовувати також мінімум три роки.

Плануємо продовжувати плідну співпрацю як з волонтерами проєкту, так і з органами місцевої влади у написанні та реалізації схожих проєктів соціальної дії.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 3272 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 45,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 75,00

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту