Молодіжний простір «ДоброСин»

Молодіжний простір «ДоброСин»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1429
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 13,10
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,60

Локація
с. Добросин

Дати реалізації
червень – серпень 2021 року

Бюджет
25 543 грн

Про що цей проєкт?
У селі Добросин проживає близько 500 молодих людей віком 14–35 років, окрім того є близько 100 молодих сімей з дітьми. Молоді необхідно створити умови для якісного та ефективного дозвілля –  не тільки в соцмережах та барах, а й у місці, де вони можуть займатись особистісним розвитком. 

Мета проєкту – створити молодіжний простір у селі Добросин для розвитку молодіжної активності, залучення молоді до волонтерства, розвитку soft skills сільської молоді віком 14-35 років.

Що плануємо робити?
У межах проєкту плануємо реорганізувати приміщення Народного Дому у Молодіжний Центр, поремонтувати його та облаштувати. Після офіційного відкриття плануємо такі заходи:
– Школа Місцевого Самоврядування для молоді;
– Молодіжна сесія Добросинсько-Магерівської сільської ради. Симуляційна гра;
– Школа з громадянської освіти. Серія тренінгів щодо формування громадянського суспільства;
– SMM-школа для молоді. Серія навчальних лекцій щодо соціальних мереж.

Чого плануємо досягти?
Цей проєкт дозволить молоді розвиватись у сферах неформальної освіти, волонтерства, національно-патріотичного виховання, громадянської освіти. Молодіжний простір дозволить розвиватись особистісно та професійно. 

На локальному рівні це дозволить підвищити рівень активності молоді щодо громадянських процесів та розвитку громади, що сприятиме вирішенню проблем і на глобальному рівні. Створення мережі молодіжних просторів в ТГ дозволить показати іншим територіальним громадам позитивний приклад співпраці молоді з місцевою владою.

Що буде далі?
Після завершення проєкту молодіжний центр буде повноцінно функціонувати, проводитимуться різноманітні культурні, спортивні, молодіжні заходи, працюватиме Молодіжна рада при Добросинсько-Магерівській сільській раді. Ми проводитимемо заходи з неформальної освіти, будемо організовувати спільні заходи та акції з молоддю. Проєкт сприятиме позитивному розвитку сільської молоді 14–35 років та сприятиме подальшому розвитку молодіжних просторів на території Добросинсько-Магерівської ТГ.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1429 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 13,10 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,60

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту