Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Леді та Бродяга»

«Леді та Бродяга»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 137

Локація
м. Очаків

Дати реалізації
жовтень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
46 310 грн

Про що цей проєкт?
На сьогодні проблема безпритульних тварин на вулицях житлових масивів в Україні стоїть дуже гостро. Але ще гостріше ця проблема стоїть в м. Очакові. Безпритульні тварини зграями розгулюють у всіх куточках міста, розповсюджують хвороби, наносять збитки домашнім господарствам, винищують домашніх котів та проявляють агресію до людей. З кожним роком їх стає дедалі більше, тому що проблема ніким не контролюється.

Силами волонтерів ми провели перепис безпритульних собак в Очакові, в ході якого нарахували понад 300 голів, а реальна їх кількість може перевищувати 500 голів. Для маленького містечка ця цифра дуже велика. Через це мешканці конфліктують із зоозахисниками, докоряють владі за бездіяльність, бояться за безпеку своїх дітей, спонукають порушувати закон – травити і відстрілювати безпритульних собак.

Вирішенням цієї проблеми може бути наш довгостроковий проєкт «Леді і Бродяга», основною метою якого є: прибрати безпритульних тварин з вулиць міста та забезпечити безпеку містян, запровадити нову культуру поводження з тваринами, гуманного та відповідального до них ставлення, налагодити комунікацію з мешканцями міста, допомогти громадянам навчитися співпрацювати з благодійними фондами та місцевою владою в пошуках виходу з проблемних ситуацій, а не критикувати та звинувачувати в них.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Виготовлення клітин-переносок для відлову тварин та їх короткострокової перетримки;
– Відлов та стерилізація собак, яка запобігатиме їх розмноженню та зробить собак менш агресивними;
– Догляд за собаками, аби проконтролювати, що в тварини немає ускладнень після операції;
– Ідентифікація стерилізованих тварин, внесення до бази даних, аби їх можна було ідентифікувати за спеціальним нашийникоми з особистим номером та внести тварин у всеукраїнську базу безпритульних тварин;
– Пошук господарів, які могли би забрати собі стерилізованого друга;
– Прилаштування або повернення собак на місце, аби звільнити обладнання та помешкання перетримки та відлову інших тварин;
– Проведення інформаційної кампанії «Допомогти може кожен» та «Ми відповідальні за тих, кого привчили».

Чого плануємо досягти?
Цей проєкт зможе покласти успішний початок довгострокового проєкту із стерилізації безпритульних тварин, долучити до вирішення проблеми міських жителів шляхом розподілу між ними задач, вирішити які їм під силу, а завдяки публічній звітності допоможе завоювати довіру мешканців міста та залучити нових активістів до участі в довгостроковому проєкті.

Що буде далі?
Проєкт продовжить залучати кошти та шукати фінансування на виконання поставлених цілей через краудфандінгові платформи, грантові програми та благодійні фонди, доки повністю не вирішить проблему безпритульних тварин в м. Очаків. По досягненні цілей в межах міста проєкт поширить діяльність за його межами та впровадить відпрацьовану технологію в інших містах України. Вольєр та клітини для собак продовжимо використовувати в межах наступних етапів довгострокового проєкту «Леді і Бродяга».

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 137

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту