Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Сортуванню сміття у гімназії бути!»

«Сортуванню сміття у гімназії бути!»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 771

Локація
м. Снігурівка

Дати реалізації
листопад 2021 – березень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
46 149 грн

Про що цей проєкт?
Три роки тому в нашому місті біля школи було організовано прекрасний парк імені Т.Г. Шевченка: поклали тротуарну плитку, створили справжню алею знань, вздовж якої встановили лави та урни, а головною прикрасою парку став пам’ятник Т. Г. Шевченку. Та з того моменту кожного ранку, діти, йдучи на уроки бачать купу сміття, яке молодь залишає після вечірніх гулянь. Якщо не вирішувати цю проблему, то наш парк та подвір’я, а згодом і усе місто стане суцільним сміттєзвалищем, а від такої кількості сміття дуже погіршується екологія.

Тому наша мета – організувати місце для сортування сміття на території подвір’я Снігурівської гімназії ім. Т.Г. Шевченка у м. Снігурівка Миколаївської області, та навчити учнів 10-17 років правильно поводитись із побутовими відходами як на вулицях міста, так і вдома.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо:
– Провести чотири Zoom-зустрічі з авторами еко книжок;
– Організовувати для паралелей класів перегляд чотирьох еко фільмів;
– Дослідити мікрорайон, де розташована гімназія та провести відеозйомки для оцінки стану забруднення, та виготовити стратегії прибирання цих територій;
– Взяти участь у міжнародній акції Всесвітнього Дня прибирання, у межах якої відбудеться конкурс серед закладів загальної середньої освіти;
– Налагодити співпрацю з «Учнівською екологічною командою ZVS Херсон»;
– Для учнів 5-7 класів продемонструвати на Youtube-каналі еко казку «Компостик сортує»;
– Для учнів 5-10 класів організувати шкільний конкурс на тижні екології, на складання власних кросвордів, ребусів та інсценізацію еко казок;
– Налагодити співпрацю з громадською організацією «Україна без сміття»;
– Провести тематичну класну годину до Всесвітнього дня рециклінгу;
– Провести два еко квести для школярів;
– Учнів 7-11 класів залучити до еко гри «Екополія».

Чого плануємо досягти?
У результаті проєкту учні гімназії навчаться та привчаться сортувати сміття як на території гімназії, так і вдома, відповідно територія гімназії та міста стане чистою, що покращить екологічну ситуацію нашої місцевості. Випускники 11 класу у 2022 році стануть студентами у різних містах країни та будуть впроваджувати власний досвід у життя у тому місті, де будуть мешкати, таким чином і покращиться стан екології нашої країни!

Що буде далі?
Після завершення проєкту наш навчальний заклад зараховує нову кількість учнів. З нового навчального року, тобто на 1.09.22 нам, вчителям, знову потрібно навчати учнів правильно сортувати сміття шляхом перелічених вище заходів, таким чином проєкт буде продовжувати існування та залучати усе нових людей до участі у ньому.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 771

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту