Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Створення креативного простору для культурного дозвілля громади

Створення креативного простору для культурного дозвілля громади

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 544

Локація
м. Нова Одеса

Дати реалізації
листопад 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
34 900 грн

Про що цей проєкт?
В нашій громаді відсутнє місце «на свіжому повітрі» для проведення заходів культурно-мистецької та спортивної тематики в умовах поширення covid-19. Пасивність городян, погіршення криміногенної ситуації, поширення в молодіжному середовищі алкоголізму та наркотиків, ненависть до влади, яка «не переймається розвитком громади» – проблеми, які ще більше погіршують ситуацію в громаді.

В той же час у місті активно діє молодіжний виконком, що організовує благодійні, волонтерські, культурно-просвітницькі заходи. Ініціативну молодь громади об’єднує реалізація багатьох суспільно-корисних акцій екологічного та соціального спрямування.

Наша мета – створити креативну зону для культурно-мистецького та спортивного дозвілля молоді та громади загалом в центрі міста та провести там національно-виховні заходи для місцевих громадських організацій.


Що плануємо робити?
Ми створимо креативний простір для організації та проведення заходів молоді та громади, а також відпочинку. Для цього організатори проекту проведуть збір благодійних коштів на місцевих сторінках в соціальних мережах із долученням бізнес-партнерів, можливо фермерських господарств та всіх бажаючих. За отриманою згодою партнерів ми виготовимо з матеріалів, що будуть надані донором, креативні місця для сидіння та встановимо супер цікаві бетонні вазони для квітів.

Протягом реалізації проекту ми проведемо три заходи за участі молодіжного виконкому, громадських організацій людей з інвалідністю та ветеранів АТО, а саме: інтелектуальний квест, спортивні змагання з бочі та шашок, національно-мистецький захід «Нащадки козацької слави».

Чого плануємо досягти?
Створення креативного простору в центрі міста Нова Одеса надасть реальну можливість для проведення заходів культурно-мистецького та спортивного спрямування для молоді та громади загалом. Сприятиме покращенню криміногенної ситуації як в нашій громаді, так і в Миколаївському регіоні. Посилить роль молоді у вирішенні питань дозвілля і загалом територіального розвитку громади. Збільшить згуртованість та стійкість громади перед різноманітними викликами, особливо в умовах поширення covid-19. Сприятиме налагодженню конструктивного діалогу між громадою та владою.

Що буде далі?
Унікальною особливістю проєкту залишається невичерпна можливість реалізації безлічі заходів культурно-мистецького та спортивного спрямувань, національно-патріотичних та екологічно-виховних акцій, що вже притаманні системі діяльності молодіжного виконкому та громадських організацій міста.

Постійний процес зближення різних соціальних груп громади, зміцнення взаємодії молоді з іншими громадськими організаціями та владою зокрема, сприятиме послідовному збільшенню дієвої комунікації та порозумінню між усіма, а також зменшить соціальну нерівність, нетолерантність і загалом небезпеку. Таким чином, соціально згуртована новоодеська громада матиме великий потенціал до стабільності та власного розвитку.
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 544

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту