KROPevening: квартирник по-миколаївськи

KROPevening: квартирник по-миколаївськи

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 222
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,45
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 53,45

Локація
м. Миколаїв

Дати реалізації
листопад 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 050 грн

Про що цей проєкт?
За даними опитування про культурний розвиток жителів Миколаєва, проведеного влітку 2021 за підтримки експертів Центру інноваційного розвитку територій в м. Миколаєві, лише 10% миколаївців відвідують культурні заходи. Проблема не тільки в низькому рівні зацікавленості жителів міста, а й в тому, що третину опитаних не задовольняє культурний розвиток міста. Найбільш популярними культурними заходами є кіно, гумористичні шоу, стендап, аудиторія яких складає від 20 до 25%. Художні виставки та бібліотеки відвідують 5-6%, концерти і театральні вистави відвідують 3-4%.

Наша мета – створити арт-простір для творчого спілкування різних за віком жителів Миколаєва шляхом проведення у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького літературно-музичних зустрічей у форматі квартирника «KROPevening: квартирник по-миколаївськи».

Що плануємо робити?
Під час реалізації проєкту заплановано провести 6 квартирників задля того, аби створити умови для самовираження творчих городян. Передбачена участь від 5 і більше виконавців, від 30 і більше слухачів за один квартирник.

Формат офлайну – зустріч у читальному залі бібліотеки або у Літературному сквері поруч з бібліотекою (влітку). Формат онлайн – проведення прямого ефіру на Фейсбук акаунті бібліотеки. Відео прямого ефіру розміщатиметься на Ютуб каналі бібліотеки.

Можлива організація тематичних квартирників до улюблених свят: Різдво, день Святого Валентина тощо. За два тижні до проведення квартирника буде запускатися афіша на сайтах бібліотеки, управління культури та в соціальних мережах. Кожен захід передбачатиме літературно-музичний концерт тривалістю до 3-х годин. Сценарій концерту буде формуватися безпосередньо перед початком квартирника за заявками учасників та може змінюватись під час проведення за правилом піднятої руки. 

Чого плануємо досягти?
Протягом реалізації проєкту Центральна міська бібліотека ім. Кропивницького стане одним із постійних творчих майданчиків для самореалізації творчих людей, переважно аматорів літературного та музичного мистецтва.

Реалізація проєкту допоможе зміцнити життєздатність квартирників, на яких містяни цікаво та з задоволенням проводять час, знаходять однодумців у творчому колі.

Тепла і затишна атмосфера дозволить гостям спілкуватися в неформальній обстановці на дружній хвилі за чашечкою ароматного чаю.

Що буде далі?
Після завершення проєкту планується надалі проводити літературно-музичні зустрічі для закріплення головної мети проєкту.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 222 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,45 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 53,45

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту