«Нове життя чистого джерела»

«Нове життя чистого джерела»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 111
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,23
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 43,73

Локація
м. Снігурівка

Дати реалізації
жовтень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
43 850 грн

Про що цей проєкт?
Згідно з агрокліматичним районуванням, територія нашої громади відноситься до посушливих регіонів. Проте на території громади є джерело чистої води, яке користується дуже великим попитом у містян, перехожих, туристів, відпочиваючих, молоді та місцевого населення. В прирічковій зоні та біля джерела проводяться часто масові заходи для молоді та мешканців громади.

Проте вплив погодних умов, тривале існування, не дуже відповідальне ставлення окремих мешканців руйнують джерело.

Мета нашого проєкту – зберегти екосистему міста Снігурівки шляхом облаштування джерела чистої питної води та створення доступу до використання водойми мешканцями, подорожніми, туристами, що сприятиме оздоровленню, еко відповідальності та згуртуванню громади.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
Круглий стіл із зацікавленими громадянами, керівництвом Снігурівської територіальної громади, представниками бізнесу, ініціативної молоді, волонтерів, депутатського корпусу міської ради;
– Підписання договорів з партнерами проєкту;
– Конкурс на найкращий дизайн облаштування території джерела;
– Акція чистоти;
– Створення фотозони та проведення безкоштовних фотосесій біля джерела;
– Конкурс малюнків серед дітей Снігурівської ЗОШ №3 «Вплив джерела на життя річки Інгулець»;
– Моніторинг цінових пропозицій;
– Зелена акція «Подаруємо джерелу друзів»;
– Встановлення обладнання біля джерела;
– Встановлення інформаційної дошки біля джерела;
– Презентація результатів проєкту та проведення фотосесії біля джерела;
– Постійний моніторинг ходу реалізації проєкту;
– Звіт.

Чого плануємо досягти?
Завдяки зміцненню зв’язків між владою, бізнесом, волонтерами, молоддю, покращиться стан навколишнього середовища шляхом збереження та зручного облаштування чистого джерела. Громада отримає не лише доступний об’єкт природного джерела, а й комфортну зупинку на туристичному маршруті. Мешканці прилеглих вулиць, відпочиваючі отримають безбар’єрний доступ до водної артерії. Водне джерело стане джерелом натхнення та прикладу вирішення проблем для інших громад.

Що буде далі?
Після завершення проєкту джерелом буде опікуватися Снігурівська дільниця регіонального офісу водних ресурсів Миколаївської області, яка проводитиме постійне очищення території об’єкту та планує укласти договір з КП «Снігурівський благоустрій» на щомісячне вивезення сміття з території джерела. Молодь та школярі постійно долучатимуться до акцій чистоти та впорядкування.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 111 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,23 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 43,73

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту