Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Каштанова бібліотека – простір подій, зустрічей, натхнення»

«Каштанова бібліотека – простір подій, зустрічей, натхнення»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 449

Локація
с. Єланець

Дати реалізації
жовтень 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
47 360 грн

Про що цей проєкт?
В селищі Єланець незначна кількість місць для відпочинку та проведення масових заходів. Через карантинні обмеження, які існують майже 2 роки, виникла потреба у створенні простору на відкритому повітрі, де проводитимуться урочистості, масові заходи, театралізовані дійства, літературно-ігрові програми для дітей та дорослих.

Мета цього проєкту – створити комфортні умови на відкритому повітрі для корисного відпочинку та дозвілля, зустрічей, знайомств та спілкування дітей, молоді, дорослих та людей похилого віку шляхом облаштування «Каштанової бібліотеки» на майданчику поряд з Єланецькою центральною бібліотекою.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Координаційна зустріч учасників проєкту та формування групи волонтерів;
– Екологічна акція «Суботник-толока»: підготовка території для встановлення лавок з навісами обкошування, вивезення сміття, розрівнювання грунту, обрізка дерев;
– Закупівля та встановлення лавок із навісами, вуличних бетонних вазоні, інформаційної дошки оголошень;
– Виготовлення плакатів, листівок та інформування населення про створення «Каштанової бібліотеки»;
– Закупівля та посадка гібіскусу трав’яного;
– Святкове відкриття «Каштанової бібліотеки» за участю керівників селища, гостей та творчих колективів селища Єланець;
– Звітування за проєктом.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні цей проєкт дасть можливість зміцнити соціальну згуртованість громади, відкриє нові знайомства під час його реалізації, підвищить довіру до місцевої влади та соціально-економічний рівень громади. Створення «Каштанової бібліотеки» та її облаштування сприятиме формуванню естетичної культури жителів, прищеплюватиме дітям та громадськості усвідомлення відповідальності за утримання в належному стані місць відпочинку.

На глобальному рівні реалізація проєкту створить рівні можливості для різних соціальних груп і підтримає активність громадян. Сприятиме реалізації глобальних цілей сталого розвитку в плані забезпечення здорового способу життя та зростання економічного розвитку громади. Втілення проєкту забезпечить право дітей та дорослих на відпочинок.

Що буде далі?
Проєкт стимулюватиме до нових ідей щодо створення та покращення матеріальної бази громади та її соціально-культурного розвитку. Зокрема втілюватимемо бібліотечний проєкт мобільного кінотеатру «Open Air» на облаштованому майданчику «Каштанової бібліотеки».

До уваги батьків та дітей будуть пропонуватися голосні читання, огляди нової літератури, журнальні посиденьки, вікторини, конкурси, різноманітні настільні ігри, розмальовки, майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, інсценізації, виставки малюнків юних читачів, солодкі несподіванки, і, звичайно, улюблені фільми та мультфільми під зоряним небом.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 449

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту