«Коли лунає пісня»

«Коли лунає пісня»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 135
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,92
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 26,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 29,92

Локація
с. Нововасилівка

Дати реалізації
жовтень 2021 – лютий 2022 року

Загальний бюджет проєкту
45 500 грн

Про що цей проєкт?
Нововасилівський старостинський округ входить до складу новоствореної Снігурівської міської ТГ та опікується культурним розвитком сільської молоді через організацію роботи гуртків «Смайлик» (вокально-драматичний юнацький), «Сонечко» (танцювальний дитячий), «Червоні маки» (молодіжно-дорослий вокальний), «Мальви» (танцювальний молодіжний).

Мистецькі колективи працюють, незважаючи на труднощі, активно беруть участь у культурному житті старостинського округу і громади та є зберігачами українських народних традицій і обрядів. Але в холодну пору року колективи не мають комфортного, а головне теплого місця для репетицій, складання та обговорення сценаріїв заходів тощо. Місцевий будинок культури знаходиться в занедбаному стані та не опалюється. 

Наша мета – створити комфортний простір на базі Нововасилівського будинку культури для активізації культурно-мистецького розвитку молоді та талантів вокальних колективів. 

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Підготовчий етап. Закупівля усіх необхідних матеріалів;
– Проведення круглого столу з партнерами проєкту та активною громадськістю для обговорення реалізації проєкту;
– Залучення фінансових ресурсів передбачених співфінансуванням;
– Поширення інформації про проєкт. Підготовка прес-анонсу;
– Оголошення конкурсу на найкращий малюнок на твердій поверхні для інтер'єру відремонтованого приміщення БК на тему «Світ навколо такий цікавий і різноманітний — у формах, барвах, звуках»;
– Заключення договору, демонтаж та встановлення двох вікон;
– Демонтаж та заміна двох міжкімнатних дверей, шпаклювання та фарбування стін;
– Ремонт підлоги (вирівнювання підлоги цементною стяжкою, укладка керамічної плитки);
– Поширення інформації про виконану роботу за проєктом протягом усього проєкту;
– Звіт.

Чого плануємо досягти?
Отримавши комфортне приміщення, учасники художньої самодіяльності більш наполегливо будуть брати участь в репетиціях та подальших виступах, що впливатиме на результат. Мистецькі колективи отримають можливість гідно представляти Нововасилівський старостинський округ на різних конкурсах. Це стане добрим прикладом для залучення інших до художньої самодіяльності.

В перспективі зростатиме активність дітей та молоді не задіяної в художній самодіяльності до участі. Активна діяльність в такому напрямку сприятиме появі творчих колективів у суміжних старостинських округах та проведенню конкурсів, фестивалів із залученням інших громад.

Що буде далі?
Реалізація проєкту дасть змогу підняти на вищий щабель популяризацію народної пісні, зберегти пісенні традиції села та сприяти культурному розвитку молоді. Покращення зручних умов для розвитку молодіжної художньої самодіяльності відбудеться за рахунок ремонту занедбаної кімнати та створення зручностей для репетицій та організаційних моментів усіх творчих колективів села Нововасилівка.

Завдяки проєкту відбудеться об'єднання усіх соціальних та вікових груп для досягнення спільної мети – сприяння у збереженні української пісні та активному, культурному, творчому дозвіллю сільської молоді. Утримання приміщення не потребує великих коштів і буде здійснюватись за рахунок коштів Снігурівської міської ради (що перебуває на балансі міської ради ) та партнерів проєкту.

По завершенню вже заплановані заходи в Будинку культури: «Усім миру, весни, добра, і щастя», «Діти України – квіти України». І допоки буде лунати українська пісня – буде жити Україна.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 135 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,92 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 26,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 29,92

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту