Курси домедичної допомоги SAMPLE

Курси домедичної допомоги SAMPLE

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 569
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,54
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 45,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 61,54

Локація
м. Миколаїв

Дати реалізації
жовтень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
63 500 грн

Про що цей проєкт?
Згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) близько третини постраждалих у разі надзвичайних ситуацій та катастроф мирного часу вимагають надання домедичної допомоги за життєвими показниками. За тими ж даними кожен п’ятий із числа загиблих на місці події міг бути врятований, якби цю допомогу було своєчасно та правильно надано. Тому важливо навчати критичну масу населення навичкам домедичної допомоги.

Саме на розв'язання цієї проблеми спрямований проєкт «Курси домедичної допомоги SAMPLE». Проєкт почав свою діяльність в травні 2021 року та вже має результати: 65 навчених людей в м. Миколаїв та в селищі Коблеве. 

Наша мета – розширити географію та кількість безкоштовних курсів домедичної допомоги в м. Миколаєві та громадах Миколаївського району Миколаївської області.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
Закупівля обладнання та матеріалів для курсів;
– Розробка графіку курсів;
– Укладання договорів про оренду приміщення для курсів;
– Розробка методичних рекомендацій для учасників проєкту;
– Виготовлення контенту для соціальних мереж;
– Розробка анкет зголошень;
– Створення та розсилка прес-анонсів;
– Проведення рекламної кампанії;
– Друк анкет зворотного зв'язку, реєстраційних листів та сертифікатів;
– Відбір учасників проєкту;
– Проведення 5 курсів домедичної підготовки;
– Обробка анкет зворотного зв’язку;
– Виготовлення матеріалів для ЗМІ (фото та відео звіти);
– Розміщення прес-релізів про проведення курсів;
– Звітування за проєктом, підготовка звітної документації.

Чого плануємо досягти?
В публічній площині актуалізується інформація щодо необхідності навчатися домедичній допомозі. Через проведення курсів збільшиться кількість людей, які в разі потреби зможуть врятувати життя. Курси стануть поштовхом та прикладом для інших громадських організацій активно працювати в галузі домедичної допомоги. Кількість ініціатив з навчання збільшиться. Органи місцевої влади стануть більш поінформовані щодо потреб навчання населення навичкам першої допомоги та встановлення автоматичних зовнішніх дефібриляторів в публічних місцях своїх громад. 

Що буде далі?
Придбаний манекен для серцево-легеневої реанімації та інші придбані в межах проєкту матеріали будуть використовуватися під час тренувань вже навчених учасників та в наступних курсах. Планується розширення програм курсів (вечірні курси, курси для дітей, вчителів, тощо). Інформаційні матеріали про курси та алгоритми надання домедичної допомоги будуть доступні для перегляду та ознайомлення. Прогнозоване загальне число мешканців Миколаївської області, які опанують навички надання домедичної допомоги до 2023 року складе 2 тисячі осіб. Проєкт стане прикладом ініціативи, яку будуть копіювати та імплементувати інші громади по Україні.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 569 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,54 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 45,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 61,54

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту