Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Спорт для всіх»

«Спорт для всіх»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 124

Локація
с. Катеринка

Дати реалізації
грудень 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
52 017 грн

Про що цей проєкт?
В селі Катеринка проживає 713 осіб. Мешканці села мають капітально відремонтований сільський клуб, але й він не забезпечує комплексного підходу в організації дозвілля батьків і дітей, бабусь, дідусів та онуків. Після опитування мешканців чи задоволені вони роботою простору і чи не мають бажання щось додати або змінити, більшість відповіла, що їм не вистачає простору для спільного проведення часу. 

Ми дійшли висновку, що необхідно створити простір «Спорт для всіх», де будуть кімнати з більярдним та тенісним столом, логічними іграми: шахами, шашками та доміно на базі Катеринківського сільського клубу. Такі ігри навчать думати і ця здатність надалі проявить себе як у дітей, так і дорослих в різних сферах діяльності. 

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Закупівля та встановлення обладнання;
– Урочисте відкриття простору «Спорт для всіх»;
– Інформування громадськості про результати проєкту на сайті Кам᾽яномостівської громади, офіційній сторінці громади у Фейсбук, регіональній газеті «Прибузький вісник» та в місцевій газеті «Вісник»;
– Діяльність простору: складання графіку відвідування гуртків тенісу, більярду, настільних ігор, створення гуртків за інтересами;
– Підведення підсумків.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні буде створено простір для розвитку здібностей та проведення продуктивного дозвілля, засновано клуб за інтересами для людей старшого віку, створено гуртки для людей різних вікових категорій, проведено змагання з більярду, тенісу, шахів та шашок на місцевому та районному рівні.

На глобальному рівні нація стане здоровою та щасливою, молодь буде мати гарні комунікаційні навички, що сприятиме розвитку громади та країни, родини громади та країни будуть згуртовані. Жителі сільської місцевості отримають однакові з містянами мождивості, зросте їхня освіченість, підвищиться громадська активність, а також зросте конкурентоспроможність Кам᾽яномостівської ТГ та її жителів.

Що буде далі?
Після завершення реалізації проєкту фінансування витрат на утримання простору буде здійснено за рахунок коштів місцевого бюджету. При плануванні бюджету на наступні роки передбачатимуться видатки на утримання приміщення в належному стані, оплату послуг спожитої енергії та заходів з удосконалення надання послуг простором «Спорт для всіх».

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 124

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту