«Стартуй! Сортуй!»

«Стартуй! Сортуй!»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 650
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 18,90
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 46,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 65,40

Локація
м. Миколаїв

Дати реалізації
Серпень 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
93 850 грн

Про що цей проєкт?
Україна є найбільшою країною в Європі. При цьому 7% території займають звалища. В середньому близько 75% муніципальних відходів можуть бути перероблені або є біорозкладними. Ситуація з відходами з кожним роком погіршується. Лише 18,2% відходів міста були утилізовані, спалені або перероблені. Щодня до 75% звернень до контакт-центру миколаївської міської ради складають скарги про стихійні звалища на вулицях міста. Тож першим кроком, який потрібно зробити на шляху подолання цих проблем є зменшення потоку відходів на сміттєзвалища шляхом їх сортування і переробки.

Мета нашого проєкту – підвищити рівень культури поводження з відходами родин вихованців навчальних закладів міста Миколаєва для зменшення кількості стихійних звалищ на його вулицях, шляхом створення навчального відеокурсу, проведення ряду онлайн-лекцій та конкурсу між учасниками.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Збір статистичних даних стосовно проблеми, дослідження сфери задля забезпечення ефективності та актуальності мети проєкту;
– Написання сценарію та його адаптація до відеоряду;
– Зйомка відео курсу;
– Монтаж, створення промороликів та афіш задля забезпечення максимальної ефективності проєкту та обізнаності про нього;
– Підготовка онлайн-лекцій, що супроводжуватимуть курс;
– Комунікація зі ЗМІ та навчальними закладами для інформування містян про запуск проєкту;
– Запуск PR-кампанії у соцмережах, медіа та радіо ресурсах;
– Запуск курсу та проведення марафону з його проходження;
– Онлайн-розгляд та оцінка конкурсних робіт командою експертів та організаторів проєкту;
– Оголошення переможців та їх нагородження;
– Підведення підсумків для оцінки результативності проєкту;
– Проведення екскурсії для переможців на еко ферму.

Чого плануємо досягти?
За допомогою інформації поданій у відео курсі учасники проєкту дізнаються про можливості міста у сфері поводження з відходами, отримають багато відповідей на запитання, що раніше заважали їм перейти до роздільного збору відходів, отримають знання про стартап-проєктування, органіку, відеозйомку та монтаж. Найактивніші учасники здобудуть обладнання для компостування, систему управління мережею гідропонних систем, отримають у подарунок шопери, еко мочалки, еко мішечки.

Що буде далі?
Після закінчення реалізації проєкту матимемо відео курс з легкого входу у процес роздільного збору відходів у вільному доступі, діючі сторінки соцмереж для консультацій, заповнену достовірну карту пунктів збору вторсировини. Навчальні заклади та найактивніші родини отримають комплекти обладнання для компостування. Буде обладнан один кабінет біології/природознавства системою управління мережею гідропонних систем. Учасники отримають шопери, створять відеороботи з історіями сортуючих сімей, відеороботи з ідеями еко стартапів, що використовуватимуться на сторінках проєкту та його партнерів для поширення ідей еко свідомості та правильного поводження з відходами.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 650 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 18,90 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 46,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 65,40

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту