Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Чисте Місто»

«Чисте Місто»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 90

Локація
м. Очаків

Дати реалізації
Жовтень – квітень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
45 200 грн

Про що цей проєкт?
Очаків – курортне містечко, яке має не дуже гарну репутацію серед відпочивальників. Одна з найважливіших причин – тут дуже брудно. У туристів немає бажання та стимулу підтримувати чистоту, а комунальна служба благоустрою не встигає підтримувати чистоту на території всього міста.

В травні 2021 року ми вже запустили кампанію з організації суботників, та поприбирали 5 локацій міста, долучивши до цього декілька сімей з дітьми. Ця кампанія допомогла виявити основні проблеми, чому мешканцям міста проблематично проявляти ініціативу та організовувати суботники самостійно: сором'язливість, матеріальні витрати, незрозумілість, що робити з зібраним сміттям, відсутність під'їзду транспорту для вивезення сміття, висока трава та сухостій, карантин, повторне забруднення тих же самих локацій за звичкою.

Для вирішення цієї проблеми ми вирішили систематично проводити суботники із залученням очаківців. Та почати саме з тих локацій, які занедбали жителі міста – стихійних звалищ на кручах біля жилого масиву. Задля того, щоб на прибраний територіях не накопичувались повторно звалища плануємо встановити на цих місцях арт-об'єкти у вигляді птахів або тварин, розробляти дизайн до яких будуть саме мешканці міста. Таким чином результати проєкту будуть спільним досягненням усіх мешканців міста.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
інформаційна кампанія. Обговорення та опитування в соцмережах, друкування в газетах «Очаків» та «Чорноморська зірка»;
– проведення конкурсу серед мешканців міста на дизайн арт-об'єктів;
– виготовлення арт-об'єктів;
– проведення суботників;
– встановлення арт-об'єктів;
– нагородження учасників проєкту;
– звітування перед комісією.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт ліквідує звалища, які впродовж багатьох років псували репутацію курортного міста, та його мешканців. Надасть змогу людям милуватися краєвидами рідного міста, що позитивно впливатиме на їх емоційний стан. Також проєкт зверне увагу очаківців на проблему засмічення міста та згуртує громаду навколо неї.

На глобальному рівні проєкт матиме матимуть позитивний вплив на довкілля, зможе покращити репутацію курортного міста Очаків, що надасть його мешканцям більше впевненості в собі та бажання слідкувати за собою в сфері бережливого ставлення до довкілля. Проєкт бере позитивні відгуки від відпочивальників, що долучить до міста нових туристів і покращить матеріальний стан його мешканців, згуртує частину громади навколо вирішення спільної проблеми. Позитивні результати спонукатимуть інших долучатися до таких заходів та не боятися проявляти ініціативу, що в свою чергу вплине на якість проживання в рідному місті.

Що буде далі?
Ми надалі будемо проводити суботники, залучати якомога більше людей, та проводити прибирання інших забруднених територій, яких в Очакові ще дуже багато. Інвентар куплений для реалізації цього проєкту надалі використовуватиметься в таких акціях. Волонтери фонду надалі спостерігатимуть за цією локацією та підтримуватимуть там чистоту. Також слідкуватимуть за постійними порушниками, якщо ті, не зважаючи на дії учасників проєкту, і надалі будуть скидати сміття в кручу. В разі необхідності залучатимуть службу благоустрою, поліцію чи інші органи місцевого самоврядування.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 90

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту