«Smile подвір'я школи»

«Smile подвір'я школи»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 988
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 28,72
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 44,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 72,72

Локація
м. Снігурівка

Дати реалізації
Жовтень – червень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
51 050 грн

Про що цей проєкт?
Нашій школі незабаром 45 років. Змінюються форми та методи навчання, але, на жаль, подвір’я за ці роки так і залишається не облаштованим. Взагалі відсутні місця для перепочинку та навчання просто неба ( жодної лавки!). Брак коштів не дозволяє створити комфортні умови, тому ми користуємося підручними засобами – вкопаними в землю автошинами. А це є екологічно небезпечно! Під час занять на свіжому повітрі діти вимушені стояти, або сидіти на землі, автошинах, що призводить до забруднень та інколи до хвороб. 

Батьки очікують дітей в некомфортних умовах, адже зараз, під час карантину, їм не можна заходити у приміщення школи. Інколи дітей забирають бабусі та дідусі, і їм теж складно стояти в очікуванні онуків.

Мета цього проєкту – створити обладнаний та комфортний екопростір на території Снігурівської школи задля формування екологічної культури школярів, розвитку їх науково-дослідницьких навичок у безпечному та комфортному середовищі.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
Створення творчої групи вчителів, дітей, батьків, які будуть координувати процес впровадження проєкту;
– Проведення творчих майстерень з учнями школи та учителями зі створення ландшафтного дизайну озеленення шкільного двору;
– Проведення інформаційної кампанії;
– Закупівля інвентаря, встановлення лавок;
– Закупівля та висадка квітів, саджанців, а також полив водою;
– Святкове відкриття алеї;
– Практичне заняття зі створення альпійської гірки;
– Звітування;
– Майстер-класи зі створення «Клумби Випускника», «Алеї Першокласника».

Чого плануємо досягти?
В результаті реалізації проєкту у школярів та вчителів з’явиться екопростір для проведення уроків просто неба. Учні матимуть змогу на практиці ознайомитися з основами квітникарства, оволодіють агротехнічними прийомами вирощування рослин та догляду за ними, покращаться їх науково-дослідницькі вміння. Вони із більшим задоволенням будуть брати участь у змаганнях, турнірах, конкурсах екологічного спрямування, що впливатиме на результат. Школярі, не залучені до цієї діяльності, більш охоче будуть до неї приєднуватися. Це спонукатиме інших до створення умов для якісного розвитку дітей.

Завдяки спільній роботі над облаштуванням та озелененням діти, батьки та вчителі стануть більш згуртованими та налагодять краще порозуміння. Творча робота над ескізами, оформлення ландшафту, альпійської гірки розкриє творчий потенціал батьків, дітей і вчителів.

У батьків, бабусь та дідусів з‘явиться комфортне місце для очікування дітей. При збереженні існуючих зелених насаджень шкільне подвір’я буде змінено на красивий, художньо оформлений ландшафт, матиме гарно впорядковану, з вишуканим смаком територію, яку створять разом діти й дорослі.

Реалізація проекту надасть впевненості учням та членам громади у тому, що вони власними силами можуть змінювати своє життя на краще.

Що буде далі?
На базі наявного досвіду організації роботи на пришкільній ділянці в перспективі заплановано створення «Клумби Випускника». Перспективу розвитку проєкту ми бачимо також у долученні інших шкіл до озеленення пришкільних територій силами учнівського та вчительського колективів.

Після завершення проєкту подальша діяльність буде здійснюватися за рахунок підтримки колективу Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Завдяки реалізації проекту учні, батьки, вчителі, а це близько 1000 осіб, представники місцевої громади зможуть брати активну участь у різноманітних заходах, які будуть відбуватися на базі оновленого шкільного подвір'я.

Створення такого екопростору сприятиме збереженню та зміцненню здоров'я дітей, повноцінному безперервному розвитку, формуванню екологічної грамотності й усвідомлення потреби у здоровому способі життя, соціалізації особистості учасників освітнього процесу.

Впроваджений проект приноситиме результати незалежно від політичної ситуації у місті чи країні, отже є політично сталим.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 988 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 28,72 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 44,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 72,72

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту