Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Веломаршрут «На побачення з природою»

Веломаршрут «На побачення з природою»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 268

Локація
м. Подільськ та с. Олександрівка

Дати реалізації
Серпень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
57 173 грн

Про що цей проєкт?
Наразі у жителів громади, у тому числі молоді, мало умов для активного та змістовного дозвілля й відпочинку. Саме тому школярі та студенти мають багато вільного часу, який проводять вдома, сидячи за комп'ютером та ґаджетами, що знижує їхні фізичну активність та комунікабельність, або, що значно гірше, витрачають його на небезпечні розваги у закинутих будівлях. Водночас у селі Олександрівка є мальовничий, проте зараз занедбаний берег річки Тилігул.

Проєкт передбачає прокладання цікавого та мальовничого веломаршруту з міста Подільська до села Олександрівка з облаштуванням кінцевої точки маршруту – берегу річки Тилігул – для відпочинку. Задля популяризації активного способу життя та культури відпочинку на природі.

Що плануємо робити?
– Обрати найкращий веломаршрут, скласти його схему та розробити якісні та наочні матеріали;
– Забезпечити кінцеву точку веломаршруту (берег річки Тилігул у селі Олександрівка) комфортними критими дерев’яними альтанками зі столом та лавами, встановити велопарковки та смітники;
– Інформувати жителів громади про проведення заходу та можливість долучитися до спільної справи;
– Якісно організувати та провести толоку – прибрати берег річки та облаштувати пляж, висадити саджанці дерев;
– Розмістити інформацію про результати толоки та оголошення про проведення урочистого відкриття веломаршруту змаганням «Тато, мама, я – спортивна сім’я»;
– Організувати та провести урочисте відкриття веломаршруту та змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», а також провести один велозабіг та окремий велозабіг до Дня захисника України;
– Отримати зворотній зв'язок з учасниками змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», велозабігу та велозабігу до Дня захисника України;
– Написати описовий та фінансовий звіти та проінформувати грантодавця та партнерів про виконану роботу.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: створити один веломаршрут, облаштувати для відпочинку берег річки Тилігул у селі Олександрівка, провести три заходи з залученням 350 учасників, збільшити кількість осіб, які їздять відпочивати на природу на велосипедах, а не на авто, на 300 осіб, проінформувати про проєкт та відповідні заходи 10 000 осіб. 

На глобальному рівні плануємо: розмістити на веломапі України ще один маршрут, створити ще один пляж на території Подільського району, покращити рівень екології району завдяки зменшенню використання автомобілів, покращити стан здоров’я та фізичної підготовки жителів Подільської міської територіальної громади, які користуються веломаршрутом.

Що буде далі?
Встановлені об’єкти будуть передані на баланс громади. Планується запровадити систематичні толоки для прибирання берегу річки та його подальшого озеленення, а сам веломаршрут стане місцем для регулярних спортивних заходів. Планується розширити веломаршрут до села Липецького із проведенням гастрономічних фестивалів місцевої молдавської кухні.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 268

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту