Велопарковка «ВелоSTOP»

Велопарковка «ВелоSTOP»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 119
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,33
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 48,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,83

Локація
м. Подільськ

Дати реалізації
Серпень – листопад 2021 року

Загальний бюджет проєкту
50 815 грн

Про що цей проєкт?
Значна частина жителів Подільської громади користується велосипедами, але облаштованих місць для паркування катастрофічно не вистачає. Через це люди або взагалі відмовляються від велосипедів, або вимушені паркуватися у непристосованих для цього місцях, що призводить до порушень правил дорожнього руху, провокує аварійні ситуації та сприяє безперешкодному викраденню велосипедів.

Мета проєкту – розв’язати цю проблему та створити мережі велосипедних парковок з інформаційними таблицями біля великих торговельних центрів, у парках, у туристичних місцях, біля спортивних закладів тощо. 

Що плануємо робити?
– Скласти схеми розташування велопарковок;
– Розробити якісний та наочний дизайн інформаційних табличок;
– Замовити велопарковки та інформаційні таблички;
– Проінформувати жителів громади про проведення толоки та можливість долучитися до спільної справи та безпосередньо проведення заходу;
– Облаштувати місця для зручної парковки користувачів велотранспорту;
– Проінформувати людей, організаувати та провести урочисте відкриття мережі велопарковок велоквестом;
– Отримати зворотній зв'язок від учасників велоквесту, проінформувати жителів громади про відкриття мережі велопарковок та мотивувати долучатися до подальших заходів;
– Промотувати та провести велоперегони, а потім отримати зворотній зв’язок;
– Написати фінансовий та описовий звіти, проінформувати грантодавця та партнерів про виконану роботу.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні плануємо встановити у Подільській міській територіальній громаді 17 велопарковок, провести одну толоку із залученням 68 волонтерів, провести два промоційних заходи із залученням 250 осіб.

На глобальному рівні вдасться створити позитивний екологічний ефект, покращити стан здоров’я та рівень фізичної підготовки жителів громади, які користуються велотранспортом, зменшити кількість кримінальних правопорушень проти власності, пов’язаних із викраденням велосипедів, стати прикладом для сусідніх громад.

Що буде далі?
Встановлені об’єкти будуть передані на баланс громади. Також планується запровадити систематичні толоки для прибирання території навколо вказаних об’єктів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 119 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,33 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 48,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,83

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту