Майстерня для творчості та ремонту старих речей

Майстерня для творчості та ремонту старих речей

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 551
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 10,78
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 52,78

Локація
м. Одеса

Дати реалізації
Липень – листопад 2021 року

Загальний бюджет проєкту
58 354 грн

Про що цей проєкт?
Нестабільна ситуація в Україні та карантин призвели до падіння рівня життя у місті, немає можливості збирати кошти на благоустрій двору, а 20% дітей у нашому будинку виховуються без батька, тому не мають фінансової змоги відвідувати секції та гуртки. Це створює проблему фізичного та творчого розвитку дітей та підлітків, погіршує настрій і самопочуття батьків, та людей похилого віку. Активісти вже почали працювати над розв'язанням цієї проблеми: власноруч робити дрібний ремонт у дворі, прикрашати під'їзди, сортувати сміття, робити годівниці для птахів зі старих дошок, збирати старий одяг для виготовлення іграшок і декору тощо.

Для подальшої діяльності їм потрібна майстерня на базі господарського приміщення, де діти будуть працювати спільно з батьками та сусідами, щоб давати старим речам нове життя та створювати з них щось нове. 

Що плануємо робити?
– Закупити необхідні будматеріали;
– Виконати будівельні роботи, зокрема вирівняти підлогу та стіни, виготовити металевий стіл і стелаж, встановити вентиляцію та світильник;
– Провести майстер-класи «Що для чого», «Як це влаштовано», «Кото-будинок», «Різдвяні прикраси», «Збери з двох одну машинку»;
– Майструвати та готувати спільні заходи для дітей згідно режиму робіт;
– Підготувати звітність за проєктом.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: налагодження стосунків між сусідами різних вікових категорій, навчання дітей дрібному ремонту, діти з інвалідністю з сусідніх дворів також зможуть відвідувати майстерню, мешканці будуть заощаджувати кошти на ремонт загальних дворових виробів тощо.

На глобальному рівні: приклад раціонального використання речей та їх переробки, збереження довкілля, приклад взаємовідносин між громадою через сумісну працю, сприяння розвитку інклюзивного суспільства.

Що буде далі?
Майстерня дасть можливість зберігати інструменти в належному стані, займатися ремонтом садових інструментів для робіт по доброустрою двору, а також можливість розібрати та полагодити велосипед чи самокат. Кожен мешканець буде мати змогу робити щось разом з дітьми, ремонтувати речі в будь-яку погоду цілий рік. Цікавими виробами та підтриманням в доброму стані дворових елементів та меблів ми будемо залучати все більше сусідів і громаду до спільної праці. Надалі заплановано майстер-класи на постійній основі за визначеним графіком.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 551 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 10,78 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 52,78

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту