Альтанка добросусідства у Рибацькому дворі

Альтанка добросусідства у Рибацькому дворі

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 306
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,99
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 28,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 33,99

Локація
м. Одеса

Дати реалізації
Серпень 2021 року – лютий 2022 року

Загальний бюджет проєкту
60 650 грн

Про що цей проєкт?
Наш двір (чотири багатоповерхові будинки) об’єднався в ОСББ, попри те, що всі чотири будинки побудовані в різний період і не всі мешканці знають одне одного. Ці чотири будинки потребують великих коштів на утримання та оновлення застарілих комунікацій, що створює напруження в сім’ях та між сусідами, оскільки відразу все вирішити неможливо за браком коштів.

Ми прагнемо познайомити та налагодити спілкування між сусідами нашого двору. Однак нам не вистачає облаштованого простору для проведення культурних заходів. Допомогти у цьому може облаштування просторої альтанки (бесідки) в дворі – для налагодження комунікації, порозуміння та добросусідства між його мешканцями. Там будуть проводитися спільні збори, майстер-класи, лекції та інші події.

Що плануємо робити?
– Підготовка території та придбання матеріалів;
– Встановлення та облаштування Альтанки добросусідства;
– Проведення культурних заходів в Альтанці добросусідства: три квести, два майстер-класи з малювання для дітей, чотири майстерні з рукоділля та малювання для мешканців 16-50 років; «День шашок та шахів» раз на місяць, збори мешканців щодо обговорення проблемних питань двору раз на місяць, «День міста», святковий концерт за участі талантів нашого двору для всіх бажаючих, день «Рибацького двору», святкування новорічних свят, дня Покрови та Геловіну тощо;
– Інформування про заходи проєкту мешканців ОСББ та ЗМІ;
– Підведення підсумків та формування звіту. 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: мешканці двору будуть більше спілкуватися, проводити більше часу на свіжому повітрі, створяться умови для проведення майстер-класів з дітьми, ігор в шахи, зустрічей з цікавими людьми, проведення концертів тощо.

На глобальному рівні: сталість та порозуміння між сусідами сприятиме розвитку громади в цілому, оскільки будуть вироблені навички спільного та ефективного розв'язання проблем громади. 

Що буде далі?
Альтанка добросусідства стане центром культури, творчості та порозуміння нашого двору. Ми плануємо запрошувати цікавих спікерів задля підвищення культурного рівня серед мешканців різного віку. Надалі ми хочемо впроваджувати в нашому ОСББ культуру сортування побутових відходів і альтанка стане освітнім місцем для роз’яснення, що, як і навіщо сортувати.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 306 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,99 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 28,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 33,99

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту