«Єдина громада»

«Єдина громада»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 144
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,82
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 45,32

Локація
Суворовська ОТГ

Дати реалізації
Липень 2021 року – січень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
41 800 грн

Про що цей проєкт?
40% мешканців погоджується з тим, що на цей час існує проблема соціальної роз’єднаності та високого рівня соціальної напруги серед населення Суворовської ОТГ. Причинами виникнення цієї проблеми є різні мови спілкування, відмінність культурних цінностей, відсутність простору для міжкультурного діалогу та зацікавленості у єднанні громадян. Така ситуація може призвести до неспроможності громади ефективно розвиватись у майбутньому.

Для розв'язання основної проблеми необхідно створити спільними зусиллями мешканців з усіх населених пунктів Суворовської ОТГ простір для об’єднання громади. А саме майданчик у вже наявному парку, де в тому числі планується встановлення альтанки, висаджування квітів, покращення ландшафту тощо. 

Що плануємо робити?
– Розробка проєкту майданчику, зокрема опитування населення щодо проблем громади та шляхів їхнього вирішення, розробка дизайну майданчику;
– Пошук ресурсів та партнерів проєкту, три зустрічі з партнерами у online/offline форматах, отримання необхідних дозволів та листів підтримки від партнерів проєкту;
– Розробка заявки та підготовка презентації проєкту, інформування населення про проведення конкурсу проєктів та залучення до голосування, презентація проєкту, висвітлення результатів конкурсу у соцмережах та на офіційному сайті Суворовської громади;
– Закупівля та доставка матеріалів, зокрема альтанки;
– Установка альтанки, інформування населення смт Суворове про цю подію, установка пандусу, фото- та відеозвіт про захід;
– Благоустрій та урочисте відкриття майданчику;
– Проведення занять дитячих гуртків та заходів для учнів, новорічні та різдвяні гуляння;
– Підведення підсумків проєкту, підготовка описового та фінансового звітів, публікацій про результати проєкту, плани на майбутні проєкти.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні мешканці громади більше дізнаються про історію, культуру, традиції та проблеми один одного, спільно знайдуть шляхи їхнього розв'язання, обмінятися досвідом, покращиться інфраструктура Суворовського парку завдяки встановленню альтанки; діти матимуть змогу проводити заняття у гуртках на свіжому повітрі.

На глобальному рівні відбудеться подолання соціальної роз’єднаності та високого рівня соціальної напруги серед населення громади, підвищиться згуртованість населення та мотивація до об’єднання зусиль для подальшого розвитку громади шляхом залучення усіх населених пунктів громади, підвищиться рівень довіри до влади та якість відпочинку у Суворовському парку, відбудеться стимулювання творчого потенціалу, з'явиться простір для міжкультурного діалогу мешканців громади, покращиться стан навколишнього середовища завдяки висадці нових дерев на території Суворовського парку, відбудеться ефективне оздоровлення мешканців та популяризація здорового способу життя.

Що буде далі?
На базі майданчику планується організація та проведення народних новорічних та різдвяних гулянь. На постійній основі планується проведення занять дитячих гуртків та заходів. Також у майбутньому планується збільшення кількості альтанок та облаштування зони відпочинку мангалами, Wi-Fi зоною, літнім кінотеатром за рахунок як бюджетних коштів, так і за допомогою участі у грантових проєктах та залучення спонсорської допомоги. Наразі ведуться перемовини із місцевими виробниками тротуарної плитки щодо покриття майданчику під альтанкою та під’їзд до неї тротуарною плиткою.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 144 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,82 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 45,32

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту