Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Smart City Фермерство

Smart City Фермерство

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 235

Локація
м. Одеса

Дати реалізації
Серпень 2021 року – січень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
43 199 грн

Про що цей проєкт?
Проблема сталого харчування є актуальною для українських міст і пов’язана з питанням якості та екологічної безпеки продуктів, доступності органічної та екологічно чистої їжі, відсутністю належного поводження з відходами харчових продуктів тощо. Міське садівництво та городництво має в Україні тривале «дачне» культурне підґрунтя, проте кількість таких ділянок скорочується у зв’язку, зокрема, з активною забудовою міст.

Впровадження сіті-фермерства – вирощування на території сучасних житлових комплексів свіжої зелені, фруктів та овочів, – допоможе створити коротший ланцюг харчових продуктів. Їхнє виробництво та споживання стане більш сталим, зменшиться кількість відходів харчування тощо. В межах проєкту, зокрема, планується створення практичних відеоуроків для навчання через YouTube.

Що плануємо робити?
– Створити робочу групу проєкту та розробити курс тренінгів як в офлайн, так і онлайн форматі. Організувати локації для проведення тренінгів, залучити тренерів, розповсюдити рекламну інформацію, запросити ЗМІ та всіх охочих відвідати тренінг з сіті-фермерства;
– Проведести тренінги, а саме: короткий теоретичний курс із сіті-фермерства, курс техніки безпеки, практичний курс висадки та догляду за рослинами тощо. Проведення зйомки тренінгів;
– Монтування знятого матеріалу та завантаження онлайн-уроків на Youtube-каналі;
– Отримання зворотного зв’язку від учасників, спостерігачів, партнерів;
– Підведення підсумків проєкту та звітування.

Чого плануємо досягти?
Вирощуючи в сучасних житлових комплексах свіжу зелень, фрукти і овочі, люди стають активними учасниками продовольчої системи і підтримують екологію. Проєкт покликаний залучити якомога більше міських жителів (від дітей шкільного віку і до людей поважного віку) до розвитку міського фермерства, які можуть зробити свій внесок у розв’язання глобальних проблем на локальному рівні: виростити собі сніданок або обід, який не буде містити пестицидів; витрачати на 90% менше води, ніж в традиційному сільському господарстві; до того ж smart-фермерство – це практично безвідходне виробництво.

Що буде далі?
Люди, які вже здобули відповідні знання у сфері домашнього фермерства, будуть передавати цю інформацію іншим членам громади. Позитивно впливати на самоорганізацію громади та сталий розвиток сіті-фермерства через групи в соціальних мережах, месенджерах, живе спілкування «у дворі на лавці».

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 235

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту