Реконструкція фонтану в парку ім. Т.Г. Шевченка

Реконструкція фонтану в парку ім. Т.Г. Шевченка

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 119
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,33
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 34,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 36,83

Локація
м. Подільськ

Дати реалізації
Серпень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
48 400 грн

Про що цей проєкт?
Фонтан в центрі міського парку знаходиться у занедбаному стані. Через це більшості дітям та молоді бракує місця для якісного розвитку й дозвілля, культурно-пізнавального і оздоровчого відпочинку. 

В межах проєкту пропонуємо реконструювати старий фонтан в парку ім. Т.Г. Шевченка та облаштувати прилеглу територію, зокрема висадити квіти та вічнозелені рослини. Завдяки цьому в центрі міста можна буде проводити різноманітні заходи, які заохотять дітей до більш активного відпочинку. Також це сприятиме розвитку туристичної галузі.

Що плануємо робити?
– Обрати правильне місце для встановлення фонтану та озеленення прилеглої зони, розробити його дизайн, замовити фонтан і квіти;
– Інформувати жителів про проведення заходу та можливості долучитися до спільної справи;
– Організувати та провести толоку, після чого розмістити інформацію про результати зустрічі;
– Розмістити інформацію про урочисте відкриття фонтану заходом «Зачаруйся струменями», організувати, провести його та отримати зворотній зв’язок;
– Організувати і провести інші заходи, зокрема квест-гру «Ми за здоровий спосіб життя», захід «14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника України», виступ лялькового театру, захід «6 грудня – День української армії»;
– Проінформувати грантодавця та партнерів про виконану роботу, а також написати фінансовий звіт.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: реконструкція фонтану у парку імені Т.Г. Шевченка, одна толока із залученням 30 учасників, 11 заходів із залученням 100 учнів. Буде збільшено кількість учнів, які будуть проводити свій вільний час на свіжому повітрі та брати участь у заходах біля фонтану, на 50 осіб, покращиться благоустрій громади.

На глобальному рівні: зміцнення єдності громади та мирне співіснування без ворожнечі, розвинеться потенціал молоді громади та підвищиться рівень соціалізації, покращиться стан здоров’я, інтелектуальні та творчі здібності учнів.

Що буде далі?
Фонтан буде передано на баланс громади та Департамент житлово-комунального господарства, архітектури, а Департамент земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області підтримуватиме їх у належному стані. Також до догляду за квітами  обов'язково залучатимуть підлітків та молодь громади. На території парку біля фонтану постійно проводитимуться спортивні заходи, концерти, розважальні заходи для дітей молодшого віку, запальні тематичні дискотеки, виступи лялькового театру, цікаві конкурси, веселі гуртки, пізнавальні квести тощо.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 119 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,33 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 34,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 36,83

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту