Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Щаслива дитина – щаслива родина

Щаслива дитина – щаслива родина

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1533

Локація
с. Кубей

Дати реалізації
Липень 2021 року – лютий 2022 року

Загальний бюджет проєкту
51 950 грн

Про що цей проєкт?
На території села Кубей відсутні сучасні, багатофункціональні, безпечні та надійні ігрові майданчики для дітей. Ті, що є – застарілі і не функціонують. Для того, щоб це виправити, проєкт планує зведення та облаштування сучасного, багатофункціонального, безпечного та надійного дитячого майданчика в центральному парку с. Кубей. 

Що плануємо робити?
– Підготувати усі потрібні офіційні документи та отримати згоду на роботи, обговорити плани ініціативної групи з місцевою радою, розробити та затвердити план розміщення майданчика в центральному парку, план розміщення вказаних ігрових елементів на ньому;
– Підготувати бюджет проєкту, продумати кількість елементів та провести розрахунок суми, яка потрібна на втілення ідеї;
– Встановити та зайнятися благоустроєм майданчику, провести підготовчі роботи на майданчику, монтаж елементів та укладку гумової плитки;
– Донести до всіх інформацію про роботи по зведенню та необхідність в допомозі;
– Відкриття дитячого майданчику, читання правил перебування на ньому, читання казок для дітей «В гостях у казки» та проведення міні-свята;
– Надати звітність про зроблені роботи та реалізацію бюджету партнерам.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: діти будуть якісно і весело проводити час під час прогулянок, а батьки не будуть за них перейматися, будуть проведені конкурси, зустрічі, дискотеки для найменших та інші розваги, буде залучено дітей різних вікових груп та дітей з інвалідністю, буде проведена зустріч толерантності, рівних прав та взаєморозуміння між різними дітками за статтю та віком. 

На глобальному рівні: жителі Кубея згуртуються, буде використано їхній потенціал для реалізацій проєктів задля розв'язання інших проблем з відсутністю дозвілля для дітей, підлітків та людей старшого віку, зміцниться зав’язок між батьками та їхніми дітьми, підвищиться позитивний настрій та добре фізичне навантаження задля доброго сну. Проєкт може надихнути інші села створювати у себе добрі та функціональні проєкти та покращувати своє село.

Що буде далі?
Майданчик стане першим проєктом з перетворення села на комфортний простір для життя. Далі можна буде розширювати зону відпочинку та облаштувати майданчик для занять спортом з тренажерами.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1533

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту