Сучасний простір екології та мистецтва

Сучасний простір екології та мистецтва

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 402
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,87
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 30,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,37

Локація
м. Одеса

Дати реалізації
Серпень – вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
20 700 грн

Про що цей проєкт?
Двір оточений п'ятьма багатоповерхівками, які доведені до такого занепаду, що мешканці не в змозі подужати ті фінансові витрати, яких потребують ремонтні роботи у цих будинках. А мешканці практично не знають одне одного, що створює перепони у розв'язанні проблемних питань будинку та прибудинкової території.

Для налагодження комунікації у дворі п’яти будинків буде створений простір для спілкування їхніх мешканців і впровадження ідеї екології. Зокрема спільно буде намальований мурал, встановлені баки для сортування відходів, проведено ряд екологічних заходів (лекції, флешмоби, екосвято) тощо. 

Що плануємо робити?
– Підготовка та закупівля обладнання: координаційні зустрічі команди проєкту, узгоджувальні заходи, закупівля матеріалів та обладнання для заходів та створення арт-стіни;
– Проведення заходів у дворі для мешканців: еко-лекція, флешмоб, еко-свято, майстер-клас з малювання для молоді та дітей окремо;
– Облаштування сортувальної площадки з трьома баками та створення арт-стіни – муралу на бойлерній у дворі.

Чого плануємо досягти?
Завдяки неформальному спілкуванню під час запропонованих заходів мешканці зможуть налагодити дружні стосунки та зможуть надалі спільно розв'язувати проблеми будинків та двору. На глобальному рівні проєкт згуртує мешканців та сформує екологічно відповідальну поведінку по збереженню навколишнього середовища.

Що буде далі?
Ми плануємо і надалі розвивати стосунки між мешканцями. Для цього будемо пропонувати їм самим продумувати та організовувати культурні заходи у дворі. Також плануємо облаштувати сортувальні майданчики біла кожного будинку, аби розпочати заробляти на відсортованому смітті, зменшити витрати ОСББ на вивіз сміття. У жовтні 2021 року хочемо подати на конкурс громадський бюджет проєкту від нашого мікрорайону по створенню сучасного екомайданчика для дітей та молоді.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 402 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,87 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 30,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,37

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту