Майданчик для сортування сміття

Майданчик для сортування сміття

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 402
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,87
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 38,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 46,37

Локація
м. Одеса

Дати реалізації
Липень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
31 200 грн

Про що цей проєкт?
На прибудинковій території немає майданчика для сортування сміття, контейнер для збору сміття знаходиться на проїжджій частині дороги, відходи не сортуються належним чином. Через це забруднюється середовище, мешканці не переймають досвід розвинених країн та продукують сміття. 

Мета проєкту – облаштування сортувального майданчика для пластику, картону, скла та створення умов для сортування побутового сміття, щоб менше його їхало на полігони. А також проведення майстер-класів по сортуванню.

Що плануємо робити?
– Консультація та отримання дозволу на облаштування майданчику для сортування сміття у Одеському департаменті благоустрою;
– Проведення майстер-класу з використанням старих речей, прибирання прибудинкової території та її озеленення, закупівля тротуарної плитки, бордюру, відсіву, цементу, рукавичок і забезпечення необхідними матеріалами для реалізації проєкту;
– Облаштування майданчика для сортування сміття та встановлення контейнерів для сортування сміття, проведення майстер-класу із сортування, оформлення інструкцій і розміщення в парадних, інформування мешканців.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт надасть можливість створити безпечну зону для збирання сміття і сприятиме залученню мешканців ОСББ до сортування сміття, а спільна участь батьків та дітей допоможе надалі цінувати довкілля, також це об’єднає сусідів.

На глобальному рівні проєкт сприятиме дотриманню громадянами статі 15 закону «Про відходи», який зобов’язує громадян України дотримуватись законодавчих вимог, оплачувати діяльність підприємств, що займаються ліквідацією відходів, виконувати інші обов’язки щодо запобігання забрудненню навколишнього природного середовища відходами. В майбутньому діти, які пройдуть майстер-класи, будуть більш відповідально ставитися до природи.

Що буде далі?
Створений майданчик для сортування буде спонукати мешканців підтримувати чистоту у дворі, зменшувати кількість сміття у навколишньому середовищі, що, своєю чергою, буде впливати на попередження небажаних екологічних ефектів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 402 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,87 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 38,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 46,37

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту