Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Відкритий молодіжний простір у Нехворощанській громаді

Відкритий молодіжний простір у Нехворощанській громаді

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 91

Локація
с. Нехвороща

Дати реалізації
Листопад 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
26 600 грн

Про що цей проєкт?
У час розвитку громадянського суспільства і активізації молоді виявилося, що в громаді катастрофічно не вистачає комфортного місця для зустрічей та культурного відпочинку молодих людей. Тож мета проєкту — створити такий відкритий молодіжний постір. Прогнозуємо, що це значно підвищить активність молоді в громаді, оскільки їм не потрібно буде думати, де зібратися у вільний час, натомість простір буде постійно доступним та підвищуватиме рівень соціальної згуртованості.

Що плануємо робити?
Основна ціль проєкту — облаштувати та відкрити Молодіжний простір в селі Нехвороща. У межах проєкту на новій локації пройде низка заходів. Зокрема проведемо ознайомчий тренінг «Молодь Нехворощанської громади – єднайся!», навчальний семінар «Основи грантрейзингу для чайників», мозковий штурм «Поділись ідеєю – отримай мрію» та виставку дитячих малюнків «Я мрію про щасливу Нехворощанщину».

Чого плануємо досягти?
Реалізація проєкту дозволить підвищити рівень зацікавлення молоді проблемами громади. Вона створюватиме та подаватиме власні ідеї соціальнокорисних проєктів. У новому молодіжному просторі проводитимуться семінари, тренінги, майстер-класи та виставки. Завдяки активній зайнятості молоді прогнозуємо зменшення кількості правопорушень, зокрема в темний час доби.

Що буде далі?
Після завершення проєкту Відкритий молодіжний простір продовжить функціонувати і надавати послуги молоді. Закупівля канцелярії буде здійснюватися за рахунок благодійних внесків небайдужих підприємців громади, а благоустрій території забезпечуватимуть КП Нехворощанський комунгосп та Відділ благоустрою Виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради. Запрошувати лекторів, менторів та майстрів для проведення майстер-класів буде місцева Молодіжна рада.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 91

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту