Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Дитячий майданчик в селі Тарасівка

Дитячий майданчик в селі Тарасівка

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 106

Локація
с. Тарасівка

Дати реалізації
2021 – 2022 роки

Загальний бюджет проєкту
35 000 грн

Про що цей проєкт?
Сьогодні діти села Тарасівка граються в необлаштованому подвір'ї на старих і небезпечних елементах дитячого майданчика. Тож пропонуємо проєкт, який дозволить уникнути травмованості дітей, сприятиме відпочинку на свіжому повітрі, підвищить рівень їх фізичної та загальної культури й вирішить проблему незайнятості дітей.

Проєкт покликаний побудувати сучасний, зручний та безпечний дитячий майданчик для ігор та занять спортом. Тут батьки зможуть проводити час зі своїми дітьми й грати з ними в рухливі ігри.

Що плануємо робити?
Після облаштування простору, придбання інвентаря та його встановлення, плануємо провести низку заходів на новому майданчику. Зокрема для розвитку дрібної моторики та командного духу пройде конкурс найкращої пасочки з піску. Фестиваль «Караоке мого дитинства» залучить татусів дітей громади та підвищить рівень культури спілкування батьків з дітьми. Нові лавки ж дозволять показувати мультфільми під відкритим небом у співпраці з місцевою школою.

Чого плануємо досягти?
Діти зможуть активно і з користю проводити свій час з однолітками та батьками: грати в рухливі ігри, прогулюватися, спілкуватися. Батьки зрозуміють, що у селі про них дбають і їм не потрібно поглядати на великі міста, бо там для дітей більше можливостей.

Дитячий майданчик дозволить зробити ігри дітей корисними і активними, правильно організувати прогулянки. Він приноситиме задоволення та стане інструментом розвитку для дитини будь-якого віку, особливо для малюків.

Що буде далі?
Після реалізації проєкт діятиме надалі, а за майданчиком доглядатимуть мешканці громади, зокрема прибиратимуть та займатимуться благоустроєм.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 106

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту