Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Соціальна пекарня: від твоєї ідеї до бізнес-моделі

Соціальна пекарня: від твоєї ідеї до бізнес-моделі

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 414

Локація
м. Полтава

Дати реалізації
2021 – 2022 роки

Загальний бюджет проєкту
44 320 грн

Про що цей проєкт?
Молодь із порушеннями слуху потребує рівних умов щодо професійної обізнаності на ринку праці. Здобуті у закладах освіти знання і навички не завжди дозволяють конкурувати на рівних умовах з іншими учасниками ринку праці. За даними звіту Українського товариства глухих (УТОГ) за 2020 рік частка працевлаштування молоді з порушеннями слуху до 25 років становила 0,001%. 66,6% працевлаштованих за підтримки УТОГ працюють на робочих місцях низької кваліфікації.

Аби покращити професійну обізнаність молоді віком 18–25 років, пропонуємо створити соціальну пекарню завдяки інклюзивному STEM-навчанню, адаптованому для молоді з порушеннями слуху. 

Що плануємо робити?
Плануємо підготувати програму навчального курсу, розробити дизайн, виготовити відео за 7 темами, підготувати навчально-методичні робочі зошити та розмістити курс на освітній платформі, зокрема відео-контент та робочі зошити будуть завантажені на освітню платформу MOODLE. Паралельно поінформуємо усіх потенційних охочих відвідати курс та зареєструємо учасників.

Також проведемо саме онлайн-навчання учасників та учасниць на курсі у дві хвилі й форум-театр «На рівних у соціальному бізнесі».

Чого плануємо досягти?
Учасники та учасниці проєкту утворять сталу комунікаційну групу обміну життєвим досвідом щодо підвищення професійної обізнаності із соціального підприємництва та подолання проблеми рівного доступу до ринку праці; розвитку здібностей, набуття нових професійних знань і навичок для самозайнятості і працевлаштування; можливостей на регіональному ринку праці для отримання максимального доходу у сфері професійної діяльності та покращення якості свого життя.

У своїх громадах та для близького оточення учасники та учасниці проєкту стануть агентами змін щодо підвищення професійної обізнаності із соціального підприємництва забезпечення, подолання соціальних стереотипів рівного доступу до ринку праці молоді із порушеннями слуху.

Інформаційна відкритість проєкту приверне інтерес громад до мережування ідеї проєкту у постпроєктний період, у т.ч. за межами Полтавської області.

Що буде далі?
Упродовж одного року після завершення проєкту здійснюватиметься моніторинг постпроєкної діяльності 130 учасників та учасниць проєкту для оцінювання міри застосування здобутих знань. Партнер проєкту Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації сприятиме залученню учасників та учасниць проєкту до заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021–2023 роки. Ідея проєкту мережуватиметься на основі залучення щонайменше 50 слухачів STEM-курсу із інших областей України. 

Для забезпечення сталості проєкту онлайн STEM-курс буде розташований на освітній платформі у вільному доступі.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 414

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту