Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Чиста Земля – в моїх руках!»

«Чиста Земля – в моїх руках!»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 188

Локація
м. Полтава

Дати реалізації
Вересень 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
46 500 грн

Про що цей проєкт?
Кількість сміття, зокрема в Полтаві, з кожним роком все збільшується. Макухівське сміттєзвалище заповнене на 135% і кожен рік продовжує поповнюватись. Паралельно спостерігається низька екологічна освіченість школярів, як наслідок – відсутність еко-свідомості та екокультури населення загалом. Екологічна освіта несе безсистемний і в більшості теоретичний характер.

Тож ми пропонуємо створити практичний образотворчий еко-гурток «Чиста Земля – в моїх руках!» для того, щоб учні в творчій і доступній для них формі системно набували практичну екологічну освіту та навички особистої екокультури в офлайн та онлайн режимах.

Що плануємо робити?
Плануємо створити спеціальні групи гуртка у Viber та соцмережах. Також буде проведено кілька занять та майстер-класів: «Мій екологічний слід», «Що я можу зробити для екології сьогодні?», образотворче заняття з малювання фарбами по еко-торбі з натуральної тканини, Екологічний міні-фестиваль під відкритим небом. 

Серед іншого, організуємо флешмоби та конкурси: «Мій екологічний слід», «Заміни одноразове на еко», «Чиста Земля в моїх руках», «Еко-новорічні прикраси», «Подарую друге життя» та інші, активістів гуртка та переможців конкурсу нагородимо подарунками. Окрім цього, займатимемося роздільним збором сміття.

Чого плануємо досягти?
Створення такого гуртка у Ліцеї 13 та інших школах міста Полтави й інших населених пунктах України допоможе згуртувати дітей та молодь для подолання екологічної проблеми. Як наслідок кількість сміття зменшуватиметься з кожним роком.

Протягом 2021–2022 років у заняттях гуртка візьмуть участь як мінімум 250 учнів, вони створять щонайменше 500 конкурсних образів світлого еко-майбутнього, а близько 100 із них стануть арт-об'єктами на еко-торбинках, які замінять одноразові пакети в побуті.

Що буде далі?
250 учасників еко-гуртка надихатимуть своїм прикладом бути екологічним, активним і відповідальним за майбутнє Землі. Це збільшить екосвідомість і підніме екокультуру учнів всього ліцею, їх батьків і безумовно вчителів.

Соцмережі та сайти поширять спонукальну екологічну інформацію серед мешканців України. Разом нашою новою еко-сім'єю (учні, батьки, вчителі, партнери проєкту) будемо розробляти нові екологічні образотворчі проєкти для еко-гуртка на базі Ліцею.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 188

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту