Тренінговий курс для молоді «Школа лідера»

Тренінговий курс для молоді «Школа лідера»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 233
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,85
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 30,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 46,35

Локація
Новоселівська ТГ

Дати реалізації
Листопад – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
41 440 грн

Про що цей проєкт?
Дослідження свідчать, що у сільської молоді занижена самооцінка і наявна невпевненість у своїх силах, що спричинено слабкою позашкільною підготовкою, браком спілкування у родинах та низьким рівнем розвитку соціальної й культурної інфраструктури довкола. Спостерігається все більша залежність підлітків від ґаджетів, брак живого спілкування, що проявляється у невмінні комунікувати, працювати в колективі й вирішувати життєві проблеми.

З огляду на це, пропонуємо створити умови для підвищення рівня особистісного розвитку сільської молоді і підлітків, їх комунікативних і лідерських здібностей шляхом проведення триденної тренінгової школи на території Новоселівської ТГ.

Що плануємо робити?
Після придбання матеріалів, канцелярського приладдя, розроблення і друку навчальних матеріалів, укладання договорів на організацію харчування, підготовки локацій для проведення оффлайн тренінгу, організуємо тренінгову школу.

Розклад триденного тренінгу виглядатиме так:
– перший день (п’ятниця): онлайн тренінги з медіа і цифрової грамотності, лідерства і комунікацій;
– другий день (субота): офлайн тренінги з профорієнтації та працевлаштування, ігри, екскурсія до ОМС;
– третій день (неділя): офлайн тренінги з фінансової грамотності, започаткування власного бізнесу, робота над власними бізнес-ідеями та проєктами розвитку громади.

Чого плануємо досягти?
Тренінг допоможе підвищити рівень особистісного розвитку підлітків і молоді (40 осіб обох статей), їх комунікативних і лідерських здібностей, знань і навичок та конкурентних переваг. Ми налагодимо співробітництво органів влади, громадського сектору задля вирішення важливої соціальної проблеми та вивчимо потреби молодого покоління та членів їх родин у різних сферах життя.

Досвід молодіжної тренінгової школи та можливість користування навчальними матеріалами буде поширено через інтернет. Буде відбуватися обмін досвідом у вчительських спільнотах, на національних форумах і регіональних та глобальних платформах.

Що буде далі?
Практика буде продовжена – учасники тренінгів матимуть менторську підтримку від тренерів впродовж місяця після його реалізації, матеріали тренінгів будуть наявні у відкритому доступі. Гра «Світ громад» буде доступна для вільного користування учнями, вчителями, молоддю у приміщенні громадського простору. У подальшому плануємо розширити географію учасників тренінгів, проводити їх на постійний цілорічній основі.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 233 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,85 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 30,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 46,35

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту