Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Space_4_You

Space_4_You

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 279

Локація
с. Новоселівка

Дати реалізації
Березень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
53 160 грн

Про що цей проєкт?
У Новоселівській ТГ діти з інвалідністю майже не беруть участі у суспільному житті школи та громади та мають серйозні проблеми із соціалізацією. Частина з них не відвідує навчальні заклади, а ще 211 дітей потребують визначення фахівцями особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, надання психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових послуг. Маломобільні люди похилого віку також страждають від відсутності спілкування. Часто це самотні люди, які отримують допомогу лише від соціальних працівників громади.

У громаді відсутні доступні громадські простори на відкритому повітрі, де зазначені категорії людей можуть проводити час, спілкуватися, обмінюватися досвідом, отримувати допомогу спеціалістів. Тож ми пропонуємо створити умови для безбар’єрного спілкування, розвитку здібностей та набуття побутових і соціальних навичок шляхом облаштування громадського простору в с. Новоселівка і проведення щонайменше 10 заходів (майстер-класів, семінарів, зустрічей, фізичної, психологічної та соціальної реабілітації тощо).

Що плануємо робити?
У межах проєкту ми облаштуємо простір для безбар’єрного спілкування людей з інвалідністю Новоселівської ТГ й проведемо його урочисте відкриття. На новоствореній локації ми організуємо цикл заходів: інтеграційні вправи для дітей (освітні конкурси, майстер-класи, навчальні вправи, перегляд кіно, мультфільмів тощо), бесіди психолога з батьками здорових та дітей з особливими освітніми потребами, інтеграційні вправи для людей старшого віку (майстер-класи, арт-терапія, робота з сенсорним столиком, перегляд кіно тощо), консультативну роботу з сім’ями, де проживають люди, що потребують соціальної адаптації, розважальні програми (виступи солістів та ансамблів, частування учасників попкорном і солодкою ватою).

Чого плануємо досягти?
Якщо реалізувати проєкт, то в громаді з’явиться інклюзивний громадський простір, що підвищить рівноправний доступ до середовища громади, зокрема людей з інвалідністю, дозволить підтримувати людей старшого віку та сприяти поширенню інклюзії. Причому він буде доступний для використання навіть в умовах карантинних обмежень, оскільки розташований на відкритому повітрі.

Реалізація проєкту дозволить зміцнити соціальну згуртованість жителів громади, посилити зв’язки «громада-влада-бізнес», налагодити міжкультурний діалог між різними соціальними групами, сприятиме ментальному здоров'ю жителів громади в умовах соціального дистанціювання, а також дозволить у подальшому реалізовувати проєкти соціальної дії. 

Що буде далі?
Проєкт зможе функціонувати в подальшому без додаткового фінансування. Тут можна буде проводити івенти різного роду для всіх категорій населення без обмежень за віком, статтю, фізичними особливостями тощо.

Громадський простір перебуватиме на балансі Новоселівської сільської ради. Він також буде використовуватися для проведення занять для школярів Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст., що стане особливо актуальним у разі введення карантинних обмежень. Розвиватися проєкт зможе за рахунок волонтерської допомоги та залучення грантових коштів.

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 279

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту