Молодіжний МАК-простір

Молодіжний МАК-простір

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 346
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,29
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 54,96

Локація
c. Грушвиця Перша

Дати реалізації
Липень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
67 320,31 грн 

Про що цей проєкт?
На території громади відсутнє місце для дозвілля молоді і, як наслідок цього, підлітки проводять своє дозвілля на дитячих майданчиках, зупинках громадського транспорту та поблизу магазинів. Часто виникають конфліктні ситуації з населенням. У селі немає можливості реалізувати себе, тому молодь самостверджується за рахунок шкідливих звичок. 

Мета проєкту – створити «Місце Активної Комунікації» молоді – МАК-простір у будинку культури села Грушвиця Перша. Це місце стане безпечним місцем для зустрічей ініціативних молодих людей, організації творчих вечорів, обговорення спільних проблем, висловлення ідей та створення проєктів розвитку громади.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо облаштувати простір і проводити там різноманітні заходи, а саме:
– Діалог з молоддю у форматі круглого столу;
– Зйомки відеоролику про Грушвицький молодіжний простір;
– Організація велоперегонів;
– Організація кіновечорів з періодичністю 2 рази на місяць;
– Організація творчих вечорів;
– Збирання історичних довідок про звитяги місцевих мешканців та формування інтерактивної дошки до Дня Захисника України;
– Організація профорієнтаційної роботи з учнями старших класів;
– Організація благодійного ярмарку;
– Проведення навчання щодо написання індивідуальних та колективних проєктних заявок;
– Проведення зустрічей з представниками влади: старостою Грушвицького старостинського округу та сільським головою.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні простір стане платформою для зв’язку місцевої влади з молоддю. Молоді та активні жителі зможуть спільно відпочивати, розвиватись, творити, висловлювати ідеї, писати проєкти, проводити зустрічі з представниками сільської ради, висловлювати власне бачення розвитку громади та пропонувати молодіжні ініціативи.

На глобальному рівні успішна реалізація проєкту дасть поштовх для створення таких молодіжних просторів в інших сусідніх громадах, а також дозволить молоді зайняти активну позицію у вирішенні громадських, екологічних та політичних проблем регіону.

Що буде далі?
Після завершення проєкту облаштоване приміщення молодіжного простору буде активно і регулярно використовуватися для організації молодіжних зібрань, проведення активного дозвілля, визначення власних пріоритетів та ідей розвитку громади.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 346 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,29 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 54,96

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту