Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Міфи домедичної допомоги

Міфи домедичної допомоги

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 493

Локація
м. Рівне

Дати реалізації
Липень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
48 000 грн

Про що цей проєкт?
Зараз мало людей обізнані в знаннях і навичках з домедичної допомоги, існує багато міфів, як неправильно надавати домедичну допомогу. Проєкт «Міфи домедичної допомоги» розпочався з кінця минулого року, коли ми відзняли і поширили через соціальні мережі 10 відеороликів, в яких розвінчуються найпоширеніші міфи з домедичної допомоги. Цим проєктом ми хочемо поширити ці відео по всіх школах Рівненщини, щоб якомога більше школярів і педагогічних працівників з ними ознайомились. 

Мета – розмістити QR-коди з посиланнями на створені нами відеороботи «Міфи домедичної допомоги» в усіх школах Рівненщини для підвищення обізнаності школярів у порятунку людей і впровадження їх використання для дистанційного навчання школярів.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо провести такі заходи для усіх шкіл Рівного:
– Проведення онлайн-презентації для усіх шкіл Рівного, Дубенського району, Рівненського району, Варашського району, Сарненського району;
– Розміщення QR-кодів в усіх школах Рівненщини;
– Створення сторінки в ФБ і Інстаграмі і наповнення їх дописами школярів і педагогів по впровадженню данного відеоматеріалу в педагогічний процес;
– Проведення початкового анкетування з гугл-формою школярів і педагогів про їх рівень знань з домедичної допомоги;
– Конкурс по креативності;
– Щорічне проведення анкетування з гугл-формою школярів і педагогів про їх рівень знань з домедичної допомоги;
– Проведення одноденного безкоштовного навчання з домедичної допомоги для колективу педагогів (20 чоловік) для переможця. 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні ми навчимо школярів та педагогів всіх шкіл Рівненщини, як правильно рятувати, які дії будуть неправильними, згуртуємо молодь в здобутті корисних знань.


На глобальному рівні ці відео зможуть використати вчителі при проведенні дистанційного уроку по предмету «Основи здоров’я» та «Захист України» для учнів всіх шкіл Рівненщини і всієї України. 

Що буде далі?
Поширені QR -коди залишаться в кожній школі назавжди, що дасть змогу новим школярам ознайомлюватися з ними. На створених сторінках в соціальних мережах школярі і педагоги викладатимуть пости з інформацією про впровадження проєкту в освітній процес.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 493

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту