«Слідами Ілона Маска»

«Слідами Ілона Маска»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1424
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 56,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 86,67

Локація
смт Гоща

Дати реалізації
Червень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
59 285 грн

Про що цей проєкт?
За даними опитування вихованців та їх батьків в Гощанському центрі дітей юнацтва та молоді про діяльність та зацікавленість у гуртковій роботі, виявили, що пріоритетним напрямком є робототехніка. Тому у вересні 2021 року відкриється новий гурток – «Робототехінка» з 8-годинним тижневим навантаженням. Вже відремонтували кабінет, закупили нові меблі та 4 конструктори, викладач пройшов онлайн-навчання з курсу «Доступна робототехніка».

Мета проєкту – створити гурток робототехніки для хлопців та дівчат віком 9–17 років, щоб відкрити доступ до нової освітньої послуги.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо відібрати учасників, провести презентацію та майстер-класи:
– Дві нетворкінгові сесії;
– Відібрати 30 учасників та учасниць проєкту;
– Провести два майстер-класи;
– Провести презентацію проєкту;
– В мережу гурткової роботи та навчальний план на 2021-2022 н.р. та Центру внесено гурток «Робототехніка».

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні гурток дозволить працювати дітям з необхідною технікою, посилить зацікавлення у робототехнічному напрямку, вплине на якість знань, практичних умінь та навичок молоді, діти навчаться робити прості моделі роботів, вивчатимуть основи інженерії.

На глобальному рівні – посилить мотивацію та зацікавлення молоді до робототехнічного напрямку, діти розглянуть можливість вступити до ВУЗу з технічним профілем навчання, матимуть знання для започаткування власного стартапу у Гощанській громаді, вихованці гуртка, здобувши знання з технічного напрямку, матимуть змогу працевлаштуватися у місцевих підприємців, агровиробників тощо.

Що буде далі?
Вплив проєкту є сталим через постійнодіючий створений гурток. В 2021-2022 н.р. ми плануємо виділити 8 годин тижневого навантаження «Робототехніка» за кошти місцевого бюджету, де діти будуть навчатися, підвищувати власний рівень знань та, відповідно, запроваджувати їх на практиці. В подальшому планується збільшення кількості годин тижневого навантаження, відтак збільшити кількість дівчат та хлопців, які можуть відвідувати гурток, отримувати доступ до якісних освітніх послуг.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1424 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 56,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 86,67

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту