Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Арт-простір: «Friendly city»

Арт-простір: «Friendly city»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 441

Локація
м. Острог

Дати реалізації
Липень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
43 490,38 грн

Про що цей проєкт?
В міста Острог немає значних ресурсів для розвитку творчих здібностей молоді та студентства, існує проблема нерозкритого потенціалу цих груп. Молоді люди нічим не зайняті, що призводить до вживання алкоголю та порушення громадського спокою, молодь не знає, де і як проявити свою творчість, що, в свою чергу, породжує проблеми соціалізації та погіршення відносин з батьками, а також поширення вандалізму та погіршення стану громадських місць. 

Ми хочемо допомогти молодим людям розкрити свій творчий потенціал в позитивному руслі. Наш проєкт  дасть можливість виразити свій талант, малюючи сучасний мурал з глибоким змістом. Об’єднатися разом, шляхом наповнення центральної стіни в міському парку яскравим малюнком. Цей малюнок так і називатиметься: «Мурал – Friendly city». 

Мета проєкту – об’єднати молодь віком 14–35 років шляхом облаштування культурного арт-простору на центральній алеї Острозької міської територіальної громади.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проводити зустрічі з творчими людьми, тематичні вечори та кінопокази:
– Зустріч із художниками та письменниками Острозької громади;
– Кінопокази на арт-просторі;
– Вечірка «Відкритий мікрофон»;
– Музичні вечори «Жива музика»;
– Святковий концерт-презентація;
– Конкурс «КВК» – розсміши директора.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні реалізація проєкту сприятиме вирішенню проблеми незгуртованості громади завдяки спільній праці, навчанню, дозвіллю та досягненню спільного результату. Зменшиться кількість вандальних написів в громадських місцях, відбудеться розвиток мистецького потенціалу, естетичне виховання.

На глобальному рівні в місті зменшиться рівень злочинності та сімейного насильства, збільшиться кількість туристів, буде розроблено власний спеціальний курс викладання стріт-арт мистецтва в Острозькій школі.

Що буде далі?
Після завершення роботи над муралами, проєкт слугуватиме як майданчик для проведення заходів соціального, творчого, літературного спрямувань. Малюнки на стінах, що будуть виконані якісними фарбами, лишаться на роки і будуть тішити око місцевих жителів і гостей, які до нас завітають.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 441

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту