«Створимо публічний простір разом!»

«Створимо публічний простір разом!»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 334
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,04
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,04

Локація
с. Мирогоща Друга

Дати реалізації
2021 рік

Загальний бюджет проєкту
43 467,60 грн

Про що цей проєкт?
У селі Мирогоща Друга немає установ/об’єктів, які би були об'єднуючою платформою для жителів громади. Ми хочемо облаштувати відкритий публічний простір для організації відпочинку, дозвілля та проведення різноманітних заходів.

Мета проєкту – об’єднати зусилля місцевої влади та жителів громади та створити публічний простір як майбутню комунікаційну платформу для обміну культурним досвідом, задля забезпечення умов для відпочинку та проведення дозвілля різноманітним категоріям населення.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо згуртувати та залучити місцеве населення до співпраці, організуємо толоку, проведемо відкриття простору на День Незалежності України, та за сприятливих погодних умов проведемо заходи під відкритим небом.

Чого плануємо досягти?
Реалізація проєкту допоможе проявити громадянську активність жителів та стати прикладом до подальших власних ініціатив, а не лише критики влади. Територія громадського простору зможе бути використана як відкрита сцена для проведення щорічного фестивалю народної творчості та аматорського мистецтва «Мирогоща Fest» та кінотеатру під відкритим небом.

Що буде далі?
Після завершення проєкту локація стане багатофункціональним простором, який дозволить проводити заходи під відкритим небом. Започаткуємо традицію з озеленення території випускниками школи чи садочку. У перспективі  хочемо встановити освітлення на світлодіодних панелях, дитячий майданчик, вільну зону Wi-fi, облаштування фотозони для урочистих подій та фотозони «Я люблю свою громаду».

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 334 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,04 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,04

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту