Казкарики – територія дитячого читання та письма

Казкарики – територія дитячого читання та письма

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 370
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,79
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 32,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 40,13

Локація
м. Вараш

Дати реалізації
Липень 2021 – січень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
35 756,40 грн

Про що цей проєкт?
В межах новоствореної громади немає літературної студії, яка би діяла поза межами міста. За допомогою проєкту хочемо познайомити читачів бібліотеки з літературою нашого краю, навчати писати казки, створювати до них ілюстрації, розказати, що потрібно, щоб книжка побачила світ, а також, як ігри допомагають проявити уяву. Зараз «Казкарики» діють на базі міської дитячої бібліотеки м. Вараш. За рік роботи ми разом написали понад 10 казок, які стали основою збірника «Казкова стежинка». 

Мета проєкту – створити на території Вараської громади у кожній з восьми сільських бібліотек середовище, сприятливе для розвитку дітей, щоб маленькі читачі сіл віднайшли у собі нові таланти. Завдяки проєкту діти залучаться до спільної справи, спробують себе в ролі автора чи ілюстратора казки, розвинуть свою уяву і дізнаються, як прості ігри допоможуть цьому.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо поїхати до сіл громади і познайомитися з маленькими читачами,  влаштуємо флешмоб «Я у бібліотеці», залучимо дітей до ілюстрування своїх власних казок, і презентуємо збірник – написану спільно книжку.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні завдяки проєкту діти замінять гаджет на книжку, опанують навички творчого письма, розвинуть увагу, уяву, вдосконалять свої художні здібності.

На глобальному рівні – з часом у громади та дітей зміниться ставлення до бібліотек, знизиться залежність дітей від гаджетів та покращиться навички комунікації між різновіковими читачами.

Що буде далі?
Цей проєкт не закінчиться книжкою, яка розійдеться бібліотеками. Він для того, щоб показати можливості, що бібліотека може бути не лише книгосховищем, а й територією творчості.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 370 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,79 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 32,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 40,13

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту