«Юні рятівники»

«Юні рятівники»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 629
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 13,25
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 48,92

Локація
м. Рівне

Дати реалізації
Липень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
44 500 грн

Про що цей проєкт?
За даними Європейської ради реанімації, кожні 45 секунд відбувається раптова зупинка серцевої діяльності. Такі люди потребують проведення реанімаційних заходів. Найважливішою складовою успіху в цих заходах є час початку проведення серцево-легеневої реанімації. Від обізнаності людей в проведенні серцево-легеневої реанімації, наявності навичок залежить і можливість надати якісну домедичну допомогу постраждалим.

Мета цього проєкту – навчити дітей міста Рівного 3–9 років рятувати життя, надаючи першу домедичну допомогу, створивши відео та пісню для інтерактивного уроку і засвоєння алгоритму серцево-легеневої реанімації.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми створимо пісню з алгоритмом серцево-легеневої реанімації для дітей, яку буде легко запам’ятати, проведемо онлайн-презентацію інтерактивного уроку для всіх шкіл та дошкільних навчальних закладів Рівного.

Чого плануємо досягти?
Дитяча пісня з відеосупроводом дозволить навчити дітей від 3-х років алгоритму дій для проведення серцево-легеневої реанімації. Неодноразово відпрацьований порядок дій дітьми закарбується в пам’яті і при нагоді вони зможуть провести серцево-легеневу реанімацію, коли виростуть.

На глобальному рівні можна буде поширити використання цієї пісні на інші школи і садочки в усій Україні, збільшуючи кількість дітей, які зможуть набути практичні навички для порятунку життя.

Що буде далі?
В результаті проєкту ми створимо дитячу пісеньку з відеосупроводом, яку можна буде використовувати як додатковий навчальний матеріал всім дитячим навчальним закладам і школам. Тому щороку нові групи і класи дітей зможуть навчатися проводити серцево-легеневу реанімацію.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 629 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 13,25 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 48,92

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту