Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Пиши, читай, грайся, розвивайся»

«Пиши, читай, грайся, розвивайся»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 348

Локація
м. Вараш

Дати реалізації
Липень – вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
64 700 грн

Про що цей проєкт?
Відсутність різноманітних заходів, у тому числі і через карантинні обмеження, не дозволяє бібліотеці збільшити кількість відвідувачів. Діти сидять вдома з гаджетами, що знижує їх фізичну активність, уяву, комунікабельність.

Мета цього проєкту – збільшити відвідуваність дитячої бібліотеки м. Вараш на 20% у порівнянні з попереднім роком, залучити дітей до участі у пісочній анімації та ляльковому театрі, популяризувати читання серед дітей та можливість спробувати себе в якості автора казки.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо урочисте відкриття простору з розважальною програмою, а також проведення різноманітних заходів:
– «Родинні читання»;
– Година настільних ігор;
– Ігровий батл;
– Ляльковий театр;
– Пісочна анімація.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні збільшиться кількість читачів бібліотеки на 20%, порівняно з попереднім роком, проєкт допоможе популяризувати читання та замінити гаджет у дитячих руках на книжку, ручку, настільну гру чи одну з ляльок театру.

На глобальному рівні зміниться ставлення громади до бібліотек, це знизить залежність дітей від гаджетів, посприяє вивченню мови жестів та видавництву книжок шрифтом Брайля для розширення можливостей бібліотеки.

Що буде далі?
Всі залучені матеріали, ігри, елементи пісочної анімації залишаться на балансі бібліотеки. Діти матимуть змогу й надалі цим користуватися. Так само працюватиме ляльковий театр.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 348

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту