Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Відродимо культурний спадок

Відродимо культурний спадок

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 450

Локація
с. Варковичі

Дати реалізації
Липень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
51 113,20 грн

Про що цей проєкт?
У селі Варковичі на базі будинку культури створено Центр культури та дозвілля. Але зараз це місце потребує ремонту, тут немає можливості проводити масові заходи, не вистачає реквізиту та одягу для проведення культурно-мистецьких заходів. Якщо цю проблему не вирішувати, це може призвести до зниження культурного рівня і обізнаності жителів.

Мета проєкту – збільшити кількість відвідувань жителями закладів культури на 50%, а також облаштувати сцену кіноконцертного залу на 450 місць.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проведення урочистих заходів із залученням танцювальних колективів, підготували програму для двох концертів:
– Концерт до Дня Захисника Вітчизни «У нас мета одна – Україна свята»;
– Концерт до Дня працівника сільського господарства «Цілую руки, що пахнуть хлібом».

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт дасть можливість планувати культурно-масові заходи громади незважаючи на пори року та погодні умови.

На глобальному рівні  реалізація проекту сприятиме запровадженню нових місцевих фестивалів, концертів, виставок та іншого, що вплине на культурний рівень громадян. 

Що буде далі?
Після виготовлення одягу для сцени, придбані матеріали передаються на баланс будинку культури. Ми залучатимемо аматорські та професійні колективи з сусідніх громад, надаватимемо в оренду приміщення з отриманням доходів на розвиток культурної сфери.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 450

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту