Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Трояндова громада Рівненщини

Трояндова громада Рівненщини

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 427

Локація
Привільненська ОТГ

Дати реалізації
Липень – вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
54 800 грн

Про що цей проєкт?
Зараз на території Привільненської громади мало хто з мешканців дбає про благоустрій територій свого населеного пункту. Стара та добра приказка «моя хата скраю» стосується чи не  кожного.

В межах цього проєкту ми хочемо активізувати мешканців, дати людям розуміння важливості праці кожного задля вирішення спільних проблем, а в цьому випадку – створення охайних та привабливих квітучих локацій на територій нашої громади. Ми прагнемо створити барвисті території в кожному населеному пункті та на присадибних ділянках закладів, установ соціальної сфери. Така діяльність сприятиме створенню «трояндової громади Рівненщини».

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо придбати та розподілити кущі троянд серед населених пунктів громади, підготувати території та висадити троянди.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні реалізація проєкту допоможе перетворити присадибні ділянки закладів та установ на барвисті та привабливі території.

На глобальному рівні відбудеться активізація мешканців громади та їх активне залучення до життєдіяльності громади, розвиток волонтерства. 

Що буде далі?
Догляд за квітами проводитиметься створеними в рамках проєкту командами спільно із колективами закладів/установ, де вони ростимуть. Також до догляду обов'язково залучатимуть підлітків та молодь громади.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 427

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту