Спорт для всіх – від великих до малих

Спорт для всіх – від великих до малих

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 990
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 20,86
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,19

Локація
смт Томашгород


Дати реалізації
Липень – вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
50 000 грн

Про що цей проєкт?
Активна молодь смт Томашгорода любить проводити вільний час з користю для здоров’я. На заболоченій ділянці на вул. Ломській селища вони власними силами обладнали стадіон та ігровий майданчик. Проте для проведення масштабних спортивних свят та змагань необхідно встановити професійні футбольні ворота, тут не вистачає волейбольних сіток, м’ячів, іншого спортивного інвентаря.

Мета цього проєкту – залучення жителів громади до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми запланували провести активні заходи для мешканців, а саме:
– Спартакіада для людей з інвалідністю;
– Змагання з футболу серед людей середнього віку;
– Вікторина «Що ми знаємо про спорт»;
– Змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я»;
– Змагання з волейболу для молоді.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт допоможе сформувати здоровий спосіб життя жителів громади, популяризувати заняття фізичною культурою і спортом, ріст спортивних досягнень.

Досягнення на глобальному рівні – заняття спортом дозволять виховати у жителів громади лідерські якості, вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Що буде далі?
Після завершення проєкту він фінансуватиметься з бюджету Рокитнівської селищної ради. Рокитнівська селищна рада планує в бюджеті кошти на розвиток фізичної культури та спорту, депутатський корпус представляють люди, які зацікавлені у його розвитку.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 990 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 20,86 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,19

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту