XIV Молодіжний фестиваль живої музики «Rock на селі»

XIV Молодіжний фестиваль живої музики «Rock на селі»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1367
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 27,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 57,50

Локація
с. Алтинівка

Дати реалізації
квітень – жовтень 2021 року

Бюджет
174 544 грн

Про що цей проєкт?
Молоді гурти та виконавці рок-музики не мають можливості заявити про себе та самореалізуватись. Публіка, яка проживає в сільській місцевості, в свою чергу, має обмежений доступ до культурно-мистецьких заходів такого напрямку.

Мета нашого проєкту – створити для молодих виконавців рок-музики умови для презентації власної творчості, а також організувати цікаве культурно-розважальне дозвілля для жителів та гостей села шляхом проведення некомерційного фестивалю живої музики «Rock на селі» 1314 серпня 2021 року на стадіоні села Алтинівки, Сумської області.

Що плануємо робити?
Для досягнення результатів заплановано роботу 10 локацій, розрахованих на охоплення за інтересами всіх представників аудиторії. Серед іншого, заплановані наступні заходи:
– Концерт (велика сцена, світлове шоу, професійний звук) – основна подія, яка проходитиме 2 дні; 
– Майстер-клас від гітаристів-віртуозів;
– Виставка с/г техніки, яку майстри зробили чи зібрали власноруч;
– «Пришестя байків», шоу, в якому задіяні всі, хто приїздить на фестиваль на мотоциклі;
– Перегони на саморобних тракторах;
– Фудкорти на всі смаки;
– Спортивні майданчики зі стилізованими конкурсами;
– Реалізація сувенірної продукції з логотипом фестивалю;
– Кілька фотозон розміщених на території заходу;
– Дитячий майданчик для розваг малечі, що прийшла з батьками.

Чого плануємо досягти?
25 молодих гуртів зможуть презентувати свою творчість? як мінімум  тритисячна аудиторія отримає задоволення від спілкування з живою музикою, з'явиться додаткова робота у 15-20 дрібних підприємців, послуги яких просто необхідні для забезпечення комфортного відпочинку відвідувачів заходу, близько 10 місцевих майстрів зможуть розрекламувати вироби зроблені власноруч та отримати замовлення на виготовлення оригінальної техніки.

Як наслідок, представники творчої молоді зможуть налагодити між собою контакти для подальшого розвитку і співпраці, слухачі ж збагатять свої знання про напрямки і течії в сучасній рок музиці, а організаторам таких заходів буде що обговорити в плані обміну досвідом.

Завдяки фестивалю підвищується рівень туристичної привабливості Кролевеччини, адже чимало гостей обов'язково захочуть відвідати визначні та цікаві місця нашого краю і вони отримають таку можливість.

Що буде далі?
Після завершення проєкту кожен придбає нових знайомих, можливо друзів. Продовжуватиметься співпраця, втілюватимуться нові ідеї в молодіжному та мистецькому середовищі. А пересічні відвідувачі фестивалю будуть чекати наступного, який зробить їх життя більш яскравим, збагатить новими емоціями та музичними новинками. І він відбудеться. Кожного літа, у пору перед жнивами та збором врожаю, відбуватиметься свято, яке додає наснаги, урізноманітнює трудові будні, дарує справжній, насичений і красивий культурний відпочинок.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1367 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 27,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 57,50

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту