Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Клас під відкритим небом «Без стін»

Клас під відкритим небом «Без стін»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 959

Локація
с. Береза

Дати реалізації
травень – листопад 2021 року

Бюджет
54 515 грн

Про що цей проєкт?
Школа — це місце  в якому ми проводимо значну частину свого часу. Наші класні кімнати мають сучасне обладнання, але життя вносить свої корективи. У зв'язку із поширенням COVID-19 мусимо дотримуватися карантинних обмежень та використовувати всі можливі локації для проведення уроків, заходів, свят та зустрічей. Більшу частину часу учні перебувають у закритому приміщенні, що негативно впливає на стан їхнього здоров’я.

Мета цього проєкту – зберегти здоров’я учнів Березівського НВК шляхом створення мобільного класу під відкритим небом «Без стін» для практичного застосування в освітній діяльності закладу.

Що плануємо робити?
– Створити проєкт простору під відкритим небом;
– Підготувати територію – прибрати, розрівняти, посадити квіти;
– Виготовити необхідні комплектуючі з дотриманням техніки безпеки – крейдяну дошку, п’ять диванів з піддонів та естетично їх оформити;
– Закупити комплектуючі – пуфи, подушки для диванів, столики, фліп-чарт;
– Змонтувати конструкції та облаштувати територію;
– Відкрити простір у форматі показового відкритого уроку-тренінгу;
– Проводити уроки у відкритому просторі;
– Проводити тренінгові заняття з питань навичок спілкування, толерантності, булінгу, гендерної рівності, формування навичок здорового способу життя;
– Проводити майстер-класи з оригамі, бісероплетіння, квілінгу, технічного моделювання;
– Проводити виховні години;
– Провести опитування учнів, батьків та вчителів та оцінити результати проєкту.

Чого плануємо досягти?
Учні будуть проводити більше часу на свіжому повітрі, що позитивно впливатиме на стан їхнього фізичного, психічного, морального та духовного здоров’я. Цей клас буде створений  для практичного застосування в освітній діяльності закладу, проведення тренінгів, майстер-класів, воркшопів за різними напрямами та культурно-просвітницьких заходів.

На локальному рівні буде створено місце для змістовного дозвілля, підвищиться інтерес учнів до навчальних занять, покращиться імідж школи, буде збережено здоров’я 200 учнів та 35 учителів Березівського НВК, активні батьки отримають місце для обговорення спільних питань виховання дітей.

На глобальному рівні зменшиться рівень захворюваності дітей, покращиться стан здоров’я нації, сформуються навички здорового способу життя, зросте мотивація до навчання.

Що буде далі?
Клас під відкритим небом буде постійно використовуватися у весняно-осінній період для проведення уроків, заходів, свят та зустрічей. Вдосконалення класу відбуватиметься за сприяння місцевого бізнесу. Сподіваємося, що результативне завершення проєкту дасть можливість у подальшому створити ще хоча би один такий клас зусиллями громади.


 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 959

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту