Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Крок вперед»: клуб настільних ігор

«Крок вперед»: клуб настільних ігор

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 615

Локація
м. Ромни

Дати реалізації
Березень – жовтень 2021 року

Бюджет
96 500 грн

Про що цей проєкт?
З кожним роком відчувається різниця між можливостями великих і малих населених пунктів, в тому числі у сфері особистісного розвитку та цікавого дозвілля. Далеко не кожен громадянин може розкрити свої організаторські чи інші корисні суспільству здібності та ефективно їх використовувати. Для активних громадян міста Ромни майже відсутні місця для зустрічей. Карантинні обмеження тільки загострили цю проблему.

Один із найкращих способів формувати «живе» спілкування – проведення часу за настільною грою, без гаджетів та інтернету. Наша мета – сформувати спільноту активних громадян різного віку міста Ромни завдяки спільному проведенню якісного дозвілля в клубі настільних ігор «Крок вперед» на базі міського Будинку культури.

Що плануємо робити?
– Проведемо підготовку: опитаємо учасників колективів РМБК та їхніх родин, проведемо бесіду з керівником майбутнього Клубу та анкетування мешканців міста, вивчимо тематичну літературу, дослідимо асортимент спеціалізованих інтернет-магазинів;
– Забезпечимо роботу Клубу: розробимо логотип та положення Клубу, узгодимо графік, підготуємо приміщення, створимо групу Клубу в месенджері;
– Сформуємо базу настільних ігор: проведемо благодійну акцію, замовимо настільні ігри в магазині, оформимо їх фірмовими наліпками, сфотографуємо та розмістимо на полицях, а також складемо каталог і журнал відгуків про ігри;
– Залучимо аудиторію до Клубу: розмістимо рекламні оголошення, урочисто відкриємо Клуб дитячим турніром до Дня захисту дітей, проведемо цикл з десяти тематичних турнірів, будемо заохочувати відгуки за хештегом, створимо фотозвіти після турнірів та проведемо виїзні ігротеки;
– Оцінимо результат роботи: проаналізуємо показники проєкту, проведемо публічне звітування та рефлексію, а також сплануємо подальшу роботу.

Чого плануємо досягти?
Клуб стане доступною платформою для комунікації людей із різним життєвим досвідом, родом занять, рівнем доходу та різного віку. Ігрова локація служитиме і для подолання почуття самотності.

Також ми зможемо проводити виїзні ігротеки, завдяки чому інтерес до настольних ігор виникатиме у всієї громади. Це буде спонукати інших також створювати такі Клуби в освітніх закладах міста та сільських населених пунктах громади.

Що буде далі?
Після закінчення проєкту у клуба настільних ігор «Крок вперед» залишається все необхідне для його постійної роботи та продовження популяризації живого спілкування в колі однодумців.  Фінансові витрати будуть необхідні, лише якщо потрібно буде розширити асортимент ігор – для цього буде розміщена скринька для благодійний внесків на розвиток Клубу, а для придбання нових дорогих ігор буде доцільним пошук місцевих спонсорів.

Для розширення ігрового простору плануємо створення іншої локації. Розпочаті під кінець реалізації проєкту виїзні ігротеки будуть продовжені й далі по освітнім закладам міста та закладам культури. При зацікавленості учасників Клубу, будуть проводитися вікторини або квести за мотивами улюблених ігор.


 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 615

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту